Об утверждении Плана мероприятий по празднованию 50-летия полета в космос Гагарина Ю.А.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 29-р
В целях подготовки и проведения мероприятий, посвященных 50-летию полета в космос Гагарина Ю.А.:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по празднованию 50-летия полета в космос Гагарина Ю.А. (далее - План мероприятий).
2. Центральным, местным исполнительным органам и иным организациям принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом мероприятий, и не позднее 5 декабря 2011 года представить информацию о ходе его выполнения в Национальное космическое агентство Республики Казахстан.
3. Национальному космическому агентству Республики Казахстан не позднее 25 декабря 2011 года представить в Правительство Республики Казахстан сводную информацию о ходе реализации Плана мероприятий.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Национальное космическое агентство Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 февраля 2011 года № 29-р
План
мероприятий по празднованию 50-летия полета в космос
Гагарина Ю.А.
п/п
Планируемое мероприятие
Срок
проведе-
ния
Место
проведения
Ответственные
государственные
органы и
организации
Источник
финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Участие Национального
космического агентства
Республики Казахстан в
запуске пилотируемого
космического корабля «Союз»
имени Гагарина Ю.А.
Март
Космодром
«Байконур»
НКА
В пределах
средств НКА по
бюджетной
программе 001
«Услуги по
формированию
политики,
координации
и контроля в
области
космической
деятельности»
2
Внесение предложений о
награждении
государственными наградами
Республики Казахстан
Март
г. Астана
НКА, Специальный
представитель (по
согласованию)
Не требуется
3
Выпуск нагрудного памятного
знака Национального
космического агентства
Республики Казахстан в
честь 50-летия полета в
космос Гагарина Ю.А.
Март
г. Астана
НКА, АО «НК «ҚҒC»
(по
согласованию),
АО «РЦКС» (по
согласованию)
Внебюджетные
средства
4
Выпуск фотоальбома «Дорога
к звездам», посвященного
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А.
Март
г. Алматы
ТОО «Фотобанк
Казахстана»
(по
согласованию),
Специальный
представитель (по
согласованию),
НКА
Внебюджетные
средства
5
Презентация
химико-аналитической и
передвижной лаборатории
экологической безопасности
космической деятельности в
городе Байконыр
Март
г.
Байконыр
ДТП
«Инфракос-Экос»
Не требуется
6
Выставка в Музее первого
Президента Республики
Казахстан, посвященная
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А.
До 12
апреля
г. Астана
НКА, АО «НК «ҚҒC»
(по
согласованию), АО
«РЦКС» (по
согласованию),
АО «НЦКИТ» (по
согласованию),
АО «СП «Байтерек»
(по
согласованию),
РГП «Инфракос»,
ДГП
«Инфракос-Экос»
Не требуется
7
Участие казахстанской
делегации в запуске
казахстанского спутника
связи и вещания «КазСат-2»
Апрель
Космодром
«Байконур»
НКА, АО «РЦКС»
(по согласованию)
В пределах
средств
госорганов и
организаций на
командирование
внутри Республики
Казахстан
8
Торжественное мероприятие
«50 звездных лет»,
посвященное 50-летию полета
в космос Гагарина Ю.А. под
эгидой НДП «Hуp Отан»
Апрель
г.
Кызылорда
НКА, НДП «Hуp
Отан» (по
согласованию)
Внебюджетные
средства
9
Выпуск юбилейной монеты «50
лет полета в космос
Гагарина Ю.А.
Апрель
г. Атматы
НБ (по
согласованию)
Средства НБ
10
Проведение художественной
выставки на космическую
тематику
Апрель
г. Алматы
МК
Не требуется
11
Издание государственных
знаков почтовой оплаты,
посвященных 50-летию полета
в космос Гагарина Ю.А.
Апрель
г. Астана
МСИ
Не требуется
12
Демонстрация по
республиканским телеканалам
фильмов космической
тематики, освещение в
средствах массовой
информации мероприятий,
посвященных 50-летию полета
в космос Гагарина Ю.А.
2011 г.
Республика
Казахстан
МСИ
Не требуется
13
Проведение в казахстанских
школах и ВУЗах открытых
уроков, конференций молодых
специалистов и других
мероприятий, посвященных
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А.
2011 г.
Республика
Казахстан
МОН
Не требуется
14
Республиканский музыкальный
фестиваль «Встреча со
звездами» в честь 50-летия
полета Гагарина Ю.А. в
космос
12 апреля
г.
Кызылорда
Акимат
Кызылординской
области
В пределах
средств
предусмотренных в
местном бюджете
15
Республиканская
художественная выставка
«Весна Гагарина»
12 апреля
г.
Кызылорда
Акимат
Кызылординской
области
В пределах
средств
предусмотренных в
местном бюджете
16
Участие в общегородских
мероприятиях в городе
Байконыр:
- торжественное собрание в
киноконцертном зале
«Сатурн», посвященное
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А.;
- митинг у памятника
Гагарина Ю.А.;
- праздничное шоу на
стадионе «Десятилетие».
11 апреля
12 апреля
12 апреля
г.
Байконыр
Специальный
представитель
(по
согласованию),
НКА, АО «НК «ҚҒC»
(по
согласованию),
АО «СП «Байтерек»
(по
согласованию),
РГП «Инфракос»,
ДГП
«Инфракос-Экос»
Не требуется
17
Участие в спортивной
эстафете «Гагаринский
марафон» (по маршруту пл. 2
- стадион «Десятилетие», 47
км), проводимой
Администрацией города
Байконыр
12 апреля
Комплекс
«Байконур»
Акимат
Кызылординской
области, АО «НК
«ҚҒC» (по
согласованию), АО
«СП «Байтерек»
(по
согласованию),
РГП «Инфракос»
Не требуется
18
Проведение
научно-популярных чтений,
посвященных памяти Гагарина
Ю.А. и развитию
отечественной космонавтики
Апрель
Районные
центры
Кызылор-
динской
области
Акимы районов
Кызылординской
области
Не требуется
19
Проведение в
образовательных учреждениях
Кызылординской области
открытых уроков с участием
специалистов и ветеранов
ракетно-космической отрасли
и освещение их в средствах
массовой информации
Апрель
Кызылор-
динская
область
Акимат
Кызылординской
области
Не требуется
20
Торжественное собрание в
Национальном космическом
агентстве Республики
Казахстан, посвященное
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А. (доклады,
награждения и т.д.)
12 апреля
г. Астана
НКА, АО «НК «ҚҒC»
(по
согласованию), АО
«РЦКС» (по
согласованию),
АО «НЦКИТ» (по
согласованию),
АО «СП «Байтерек»
(по
согласованию),
ДГП
«Инфракос-Экос»
Не требуется
21
Научный семинар
«Радиогеофизические
исследования в Казахстане в
рамках национальных и
международных космических
программ», посвященный
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А.
Апрель
г. Алматы
АО «НЦКИТ» (по
согласованию)
Не требуется
22
Проведение турнира по
мини-футболу, посвященного
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А.
9-10
апреля
г. Астана
НКА, АО «ИК «ҚҒC»
(по согласованию)
Внебюджетные
средства
23
Международный форум
«Стратегия развития
космической отрасли
Казахстана и перспективы
казахстанско-германского
сотрудничества в освоении
космоса», посвященный
20-летию независимости
Республики Казахстан и
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А.
Апрель-
май
Германия,
г. Берлин
Германо-
казахстанское
общество (по
согласованию),
НКА
В пределах
средств МИД по
бюджетной
программе 005
«Заграничные
командировки»
24
Участие в 54-й сессии
Комитета ООН по
использованию космического
пространства в мирных
целях, посвященной 50-летию
первой сессии Комитета и
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А.

Ю.А. Гагариннің ғарышқа ұшуының 50 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 29-ө Өкімі
Ю.А. Гагариннің ғарышқа ұшуының 50 жылдығына арналған іс-шараларды дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Ю.А. Гагариннің ғарышқа ұшуының 50 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс-шаралар жоспары (одан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Орталық, жергілікті атқарушы органдар мен өзге де ұйымдар Іс-шаралар жоспарында көзделген іс-шараларды орындау жөнінде шаралар қабылдасын және 2011 жылғы 5 желтоқсаннан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігіне оның орындалу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі 2011 жылғы 25 желтоқсаннан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне Іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 28 ақпандағы
№ 39-ө өкімімен
бекітілген
Ю.А. Гагариннің ғарышқа ұшуының 50 жылдығын мерекелеу жөніндегі
іс-шаралар жоспары
Р\с
Жоспарланатын іс-шара
Өткізілу
мерзімі
Өткізілетін
орны
Жауапты
мемлекеттік
органдар мен
ұйымдар
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1
Ю.А. Гагарин атындағы «Союз»
ұшқыш басқаратын ғарыш
кемесінің ұшырылуына
Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғарыш агенттігінің
қатысуы
Наурыз
«Байкоңыр»
ғарыш айлағы
ҰҒА
001 «Ғарыш қызметі
саласындағы
саясатты
қалыптастыру,
үйлестіру және
бақылау бойынша
қызметтер»
бюджеттік
бағдарламасы
бойынша ҰҒА-ның
қаражаты шегінде
2
Қазақстан Республикасының
мемлекеттік наградаларымен
марапаттау туралы ұсыныстар
енгізу
Наурыз
Астана қ.
ҰҒА, Арнаулы
өкіл (келісім
бойынша)
Талап етілмейді
3
Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығы құрметіне
Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғарыш агенттігінің
омырауға тағатын естелік
белгісін шығару
Наурыз
Астана қ.
ҰҒА, «ҚҒС»
ҰК» АҚ
(келісім
бойынша),
«ҒБРО» АҚ
(келісім
бойынша)
Бюджеттен тыс
қаражат
4
Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған «Жұлдыздарға жол»
атты фотоальбом шығару
Наурыз
Алматы қ.
«Фотобанк
Казахстана»
ЖШС (келісім
бойынша),
Арнайы өкіл
(келісім
бойынша), ҰҒА
Бюджеттен тыс
қаражат
5
Байқоңыр қаласындағы ғарыш
қызметінің экологиялық
қауіпсіздігі
химиялық-талдамалық және
жылжымалы зертханасының
тұсаукесері
Наурыз
Байкоңыр қ.
«Инфракос-
Экос» ЕМК
Талап етілмейді
6
Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған Қазақстан
Республикасы тұңғыш
Президентінің мұражайындағы
көрме
12 сәуірге
дейін
Астана қ.
ҰҒА, «ҚҒС»
ҰК» АҚ
(келісім
бойынша),
«ҒБРО» АҚ
(келісім
бойынша),
«ҰҒЗТО» АҚ
(келісім
бойынша),
«Бәйтерек»
БК» АҚ
(келісім
бойынша),
«Инфракос»
РМК,
«Инфракос-
Экос» ЕМК
Талап етілмейді
7
«ҚазСат-2» байланыс және
хабар тарату қазақстандық
спутнигін ұшыруға
қазақстандық делегацияның
қатысуы
Сәуір
«Байқоңыр»
ғарыш
айлағы
ҰҒА, «ҒБРО»
АҚ (келісім
бойынша)
Мемлекеттік
органдар мен
ұйымдардың
Қазақстан
Республикасы
ішінде іссапар
жіберуге арналған
қаражаты шегінде
8
«Нұр Отан» ХДП аясында Ю.А.
Гагариннің ғарышқа ұшуының
50 жылдығына арналған «50
жұлдыздық жыл» атты
салтанатты іс-шара
Сәуір
Қызылорда қ.
ҰҒА, «Нұр
Отан» ХДП
(келісім
бойынша)
Бюджеттен тыс
қаражат
9
«Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшқанына 50 жыл» атты
мерейтойлық монеталар шығару
Сәуір
Алматы қ.
ҰБ (келісім
бойынша)
ҰБ қаражаты
10
Ғарыш тақырыбында көркемөнер
көрмесін өткізу
Сәуір
Алматы қ.
MM
Талап етілмейді
11
Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған мемлекеттік
пошталық төлем белгілерін
шығару
Сәуір
Астана қ.
БАМ
Талап етілмейді
12
Ғарыш тақырыбындағы
фильмдерді республикалық
телеарналар арқылы көрсету,
Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған іс-шараларды
бұқаралық ақпарат
құралдарында жария ету
2011 ж.
Қазақстан
Республикасы
БАМ
Талап етілмейді
13
Қазақстандық мектептерде
және жоғары оқу орындарында
Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған ашық сабақтар, жас
мамандардың конференцияларын
және басқа да іс-шаралар
өткізу
2011 ж.
Қазақстан
Республикасы
БҒМ
Талап етілмейді
14
Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығының
құрметіне «Жұлдыздармен
кездесу» атты республикалық
музыкалық фестиваль
12 сәуір
Қызылорда қ.
Қызылорда облысының әкімдігі
Жергілікті
бюджетте
көзделген қаражат
шегінде
15
«Гагариннің көктемі» атты
республикалық көркемөнер
көрмесі
12 сәуір
Қызылорда қ.
Қызылорда
облысының
әкімдігі
Жергілікті
бюджетте
көзделген қаражат
шегінде
16
Байқоңыр қаласында
жалпықалалық іс-шараларға:
- Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған «Сатурн»
киноконцерт залындағы
салтанатты жиналысқа;
- Ю.А. Гагарин ескерткішінің
алдындағы митингіге;
- «Десятилетие»
стадионындағы мерекелік
шоуға қатысу.
11 сәуір
12 сәуір
12 сәуір
Байқоңыр қ.
Арнаулы өкіл
(келісім
бойынша),
ҰҒА, «ҚҒС»
ҰК» АҚ
(келісім
бойынша),
«Бәйтерек» БК» АҚ
(келісім
бойынша),
«Инфракос»
РМК,
«Инфракос-
Экос» ЕМК
Талап етілмейді
17
Байкоңыр қаласының
Әкімшілігі өткізетін
«Гагаринский марафон» атты
спорттық эстафетаға қатысу
(2-алаң - «Десятилетие»
стадионы бағыты бойынша, 47 км)
12 сәуір
«Байқоңыр»
кешені
Қызылорда
облысының
әкімдігі,
«ҚҒС» ҰК» АҚ
(келісім
бойынша),
«Бәйтерек»
БК» АҚ
(келісім
бойынша),
«Инфракос»
РМК
Талап етілмейді
18
Ю.А. Гагаринді еске алуға
және отандық космонавтиканы
дамытуға арналған
ғылыми-көпшілік оқуларын
өткізу
Сәуір
Қызылорда
облысының
аудан
орталықтары
Қызылорда
облысы
аудандарының
әкімдері
Талап етілмейді
19
Зымыран-ғарыш саласының
мамандары мен ардагерлерінің
қатысуымен Қызылорда
облысының білім беру
мекемелерінде ашық сабақтар
өткізу және оларды бұқаралық
ақпарат құралдарында жария
ету
Сәуір
Қызылорда
облысы
Қызылорда
облысының
әкімдігі
Талап етілмейді
20
Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғарыш агенттігінде
Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған салтанатты жиналыс
(баяндамалар, марапаттаулар
және т.б.)
12 сәуір
Астана қ.
ҰҒА, «ҚҒС»
ҰК» АҚ
(келісім
бойынша),
«ҒБРО» АҚ
(келісім
бойынша),
«ҰҒЗТО» АҚ
(келісім
бойынша),
«Бәйтерек»
БК» АҚ
(келісім
бойынша),
«Инфракос-
Экос» ЕМК
Талап етілмейді
21
Ю.А. Гагариннің ғарышқа ұшуының 50 жылдығына арналған «Ұлттық және халықаралық ғарыш бағдарламалары шеңберінде Қазақстандағы радиогеофизикалық зерттеулер» атты ғылыми семинар
Сәуір
Алматы қ.
«ҰҒЗТО» АҚ
(келісім
бойынша)
Талап етілмейді
22
Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған мини-футбол
турнирін өткізу
9-10 сәуір
Астана қ.
ҰҒА, «ҚҒС»
ҰК» АҚ
(келісім
бойынша)
Бюджеттен тыс
қаражат
23
Қазақстан Республикасы
тәуелсіздігінің 20 жылдығына
және Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған «Қазақстанның ғарыш
саласын дамыту стратегиясы
мен ғарышты игерудегі
қазақстан-герман
ынтымақтастығының
перспективасы» атты
халықаралық форум
Сәуір-
мамыр
Германия,
Берлин қ.
Герман-
қазақстандық
қоғамы
(келісім
бойынша),
ҰҒА
005 «Шетелдік
іссапарлар»
бюджеттік
бағдарламасы
бойынша СІМ
қаражаты шегінде
24
БҰҰ Ғарыш кеңістігін бейбіт
мақсаттарда пайдалану
комитетінің бірінші
сессиясының 50 жылдығына
және Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған Комитеттің 54-ші
сессиясына қатысу

1-10
июня
Австрия,
г. Вена
НКА
В пределах
средств МИД по
бюджетной
программе 005
«Заграничные
командировки»
25
Освещение в средствах
массовой информации
знаменательных дат
(подготовка статей,
публикаций, интервью и
т.д.):
- 50-летие полета в космос
Гагарина Ю.А.;
- 20-летие полета в космос
первого казахскогго
космонавта Аубакирова Т.О.;
- 10-летие третьего полета
в космос Мусабаева Т.А. в
качестве командира
международного экипажа
пилотируемого космического
корабля «Союз-ТМ» с первым
космическим туристом на
борту
2011 г.
г. Астана
НКА, АО «НК «ҚFC»
(по
согласованию),
АО «СП «Байтерек»
(по
согласованию),
АО «РЦКС» (по
согласованию),
АО «НЦКИТ» (по
согласованию),
РГП «Инфракос»,
ДТП
«Инфракос-Экос»
Не требуется
26
Участие в праздничных
мероприятиях, проводимых в
Российской Федерации:
- участие в торжественных
собраниях, посвященных
50-летию полета Гагарина
Ю.А. в космос;
- участие в международных
общественно-научных
чтениях, посвященных памяти
Гагарина Ю.А.;
- участие в международной
конференции, посвященной
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А.
2011 г.
Россия,
г. Москва,
г. Гагарин
Смоленской
области;
Смоленская
область;
Калужская
область
НКА, АО «НЦКИТ»
(по согласованию)
В пределах
средств МИД по
бюджетной
программе 005
«Заграничные
командировки»
27
Организация цикла лекций по
истории пилотируемой
космонавтики в подшефной
школе № 99 поселка Акай
Кармакшинского района
Кызылординской области
2011 г.
Пос. Акай
Кармакшин-
ского
района
Кызылор-
динской
области
АО «СП «Байтерек»
(по согласованию)
Не требуется
28
Проведение лекций в школе №
50 «Ғарыш» в городе Астане,
посвященных 50-летию полета
в космос Гагарина Ю.А.,
20-летию полета в космос
первого казахского
космонавта Аубакирова Т.О.
и 10-летию третьего полета
в космос Мусабаева Т.А. в
качестве командира
международного экипажа
пилотируемого космического
корабля «Союз-ТМ» с первым
космическим туристом на
борту
2011 г.
г. Астана
АО «НК «ҚҒC» (по
согласованию)
Не требуется
29
Проведение праздничных
мероприятий, посвященных
50-летию полета в космос
Гагарина Ю.А., согласно
утвержденным Планам
2011 г.
Области,
города
Астана
и Алматы
Акимы областей,
городов Астана
и Алматы
В пределах
средств
предусмотренных в
местных бюджетах
Примечание: расшифровка аббревиатур:
НКА - Национальное космическое агентство Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МК - Министерство культуры Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
НДП "Hуp Отан" - Народно-демократическая партия "Hуp Отан"
Специальный представитель - специальный представитель Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур"
АО "НК "ҚFС" - акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары"
АО "НЦКИТ" - акционерное общество "Национальный центр космических исследований и технологии"
АО "РЦКС" - акционерное общество "Республиканский центр космической связи"
АО "СП "Байтерек" - акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
ДГП "Инфракос Экос" - дочернее государственное предприятие "Инфракос-Экос" Республиканского государственного предприятия "Инфракос" Национального космического агентства Республики Казахстан
РГП "Инфракос" - Республиканское государственное предприятие "Инфракос" Национального космического агентства Республики Казахстан
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью

1-10
маусым
Австрия,
Вена қ.
ҰҒА
005 «Шетелдік
іссапарлар»
бюджеттік
бағдарламасы
бойынша СІМ
қаражаты шегінде
25
Бұқаралық ақпарат
құралдарында айтулы күндерді
жариялау (мақалаларды,
жарияланымдарды, сұхбаттарды
және т.б. дайындау);
- Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жыддығы;
- бірінші қазақ ғарышкері
Т.О. Әубәкіровтің ғарышқа
ұшуының 20 жылдығы;
- бортында бірінші ғарыш
турисі бар, ұшқыш басқаратын
«Союз-ТМ» ғарыш кемесінің
халықаралық экипажының
командирі ретінде
Т.А. Мұсабаевтың үшінші рет
ұшуының 10 жылдығы
2011 ж.
Астана қ.
ҰҒА,
«КҒС» ҰК» АҚ
(келісім
бойынша),
«Бәйтерек»
БК» АҚ
(келісім
бойынша),
«ҒБРО» АҚ
(келісім
бойынша),
«ҰҒЗТО» АҚ
(келісім
бойынша),
«Инфракос»
РМК,
«Инфракос-
Экос» ЕМК
Талап етілмейді
26
Ресей Федерациясында өтетін
мерекелік іс-шараларға
қатысу:
- Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған салтанатты
жиналыстарға қатысу;
- Ю.А. Гагаринді еске алуға
арналған халықаралық
қоғамдық-ғылыми оқуларға
қатысу;
- Ю.А. Гагариннің ғарышқа
ұшуының 50 жылдығына
арналған халықаралық
конференцияға қатысу
2011 ж.
Ресей,
Мәскеу қ.,
Смоленск
облысының
Гагарин қ.;
Смоленск
облысы;
Калуга
облысы
ҰҒА,
«ҰҒЗТО» АҚ
(келісім
бойынша)
005 «Шетелдік
іссапарлар»
бюджеттік
бағдарламасы
бойынша СІМ
қаражаты шегінде
27
Қызылорда облысы Қармақшы
ауданы Ақай кентінің
қамқорлыққа алынған № 99
мектебінде ұшқыш басқаратын
космонавтика тарихы бойынша
дәрістер циклін ұйымдастыру
2011 ж.
Қызылорда
облысы
Қармақшы
ауданының
Ақай кенті
«Бәйтерек»
БК» АҚ
(келісім
бойынша)
Талап етілмейді
28
Астана қаласындағы «Ғарыш»
№ 50 мектебінде Ю.А.
Гагариннің ғарышқа ұшуының
50 жылдығына, бірінші қазақ
ғарышкері Т.О. Әубәкіровтің
ғарышқа ұшуының 20 жылдығына
және бортында бірінші ғарыш
турисі бар, «Союз-ТМ» ұшқыш
басқаратын ғарыш кемесінің
халықаралық экипаж командирі
ретінде Т.А. Мұсабаевтың
үшінші рет ұшуының 10
жылдығына арналған дәрістер
өткізу
2011 ж.
Астана қ.
«ҚҒС» ҰК» АҚ
(келісім
бойынша)
Талап етілмейді
29
Бекітілген Жоспарларға
сәйкес Ю.А. Гагариннің
ғарышқа ұшуының 50 жылдығына
арналған мерекелік
іс-шараларды өткізу
2011 ж.
Облыстар,
Астана
және Алматы
қалалары
Облыстардың,
Астана және
Алматы
қалаларының
әкімдері
Жергілікті
бюджеттерде
көзделген қаражат
шегінде
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҰҒА - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
MM  - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
«Нұр Отан» ХДП - «Нұр Отан» Халықтық Демократиялық партиясы
Арнаулы өкіл - Қазақстан Республикасы Президентінің «Байқоңыр» кешеніндегі арнаулы өкілі
«ҚҒС» ҰК» АҚ - «Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
«ҰҒЗТО» АҚ - «Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы» акционерлік қоғамы
«ҒБРО» АҚ - «Ғарыштың байланыс республикалық орталығы» акционерлік қоғамы
«Бәйтерек» БК» АҚ - «Бәйтерек» Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны» акционерлік қоғамы
«Инфракос-Экос» ЕМК - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі «Инфракос» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Инфракос-Экос»
еншілес мемлекеттік кәсіпорны
«Инфракос» РМК - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
«Инфракос» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестік