О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 2011 года № 35-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 марта 2011 года № 35-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 27 декабря
2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон
Республики Казахстан
"О дипломатической службе Республики Казахстан"
п/п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Ответственные
государственные
органы
Срок
ислолне-
ния
1.
О внесении дополнений и
изменения в Указ
Президента Республики
Казахстан от 29 августа
2002 года № 941
Указ
Президента
Республики
Казахстан
Министерство
иностранных дел
Февраль
2011 года
2.
Об утверждении Правил
выдачи, учета, хранения
и уничтожения
дипломатического и
служебного паспортов
Республики Казахстан
Указ
Президента
Республики
Казахстан
Министерство
иностранных дел
Март
2011 года
3.
О внесении дополнения в
постановление
Правительства
Республики Казахстан от
28 октября 2004 года
№ 1118
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
иностранных дел
Март
2011 года
4.
Об утверждении Правил
возмещения разницы
должностным лицам,
направленным на работу
в международные
организации от
Республики Казахстан,
ранее занимавшим
должности персонала
дипломатической службы
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
иностранных дел
Март
2011 года

"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 17 наурыздағы № 35-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
№ 35-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы»
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы
27 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Акт нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 тамыздағы № 941 Жарлығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Сыртқы істер министрлігі
2011 жылғы ақпан
2.
Қазақстан Республикасының дипломаттық және қызметтік паспорттарын беру, есепке aлу, сақтау және жою қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Сыртқы істер министрлігі
2011 жылғы наурыз
3.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Сыртқы істер министрлігі
2011 жылғы наурыз
4.
Қазақстан Республикасының атынан халықаралық ұйымдарға жұмысқа жіберілген, бұрын дипломатиялық қызмет персоналы лауазымында болған лауазымды адамдарға айырманы өтеу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Сыртқы істер министрлігі
2011 жылғы наурыз