О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы и борьбы с коррупцией"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 апреля 2011 года № 47-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы и борьбы с коррупцией" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан в установленные согласно перечню сроки:
1) разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов;
2) принять ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 апреля 2011 года
№ 47-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2010
года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
государственной службы и борьбы с коррупцией"
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Ответственный
исполнитель
Срок
исполне-
ния
1
2
3
4
5
1
О внесении изменений и
дополнений в постановление
Правительства Республики
Казахстан от 20 января 2000
года № 99
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АДГС (по
согласованию)
Апрель
2011 года
2
Об утверждении перечня
государственных должностей
с высоким риском совершения
коррупционных
правонарушении
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АФП (по
согласованию)
(созыв),
АДГС (по
согласованию)
4 квартал
2011 года
3
Об утверждении механизма
осуществления специальных
проверок на предмет
соблюдения
антикоррупционного
законодательства лицами,
претендующими на занятие
государственной должности с
высоким риском совершения
коррупционных
правонарушений
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АФП (по
согласованию)
(созыв), КНБ
(по
согласованию)
4 квартал
2011 года
4
Об утверждении должностных
инструкций
Приказ
государствен-
ного органа
Государствен-
ные органы
Июнь 2011
года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
АДГС — Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
АФП - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 16 сәуірдегі № 47-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары тізбеге сәйкес белгіленген мерзімде:
1) нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне қабылданған шаралар туралы хабарласын.
Премьер-Министр                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 16 сәуірдегі
№ 47-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын
іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Жауапты орындаушы
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 20 қаңтардағы № 99 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МҚІА (келісім бойынша)
2011 жылғы сәуір
2
Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасау тәуекелі жоғары мемлекеттік лауазымдар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚПА (келісім бойынша) (жинақтау), МҚІА (келісім бойынша)
2011 жылғы 4-тоқсан
3
Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасау тәуекелі жоғары мемлекеттік лауазымға орналасуға үміткер адамдардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнаманы сақтауы тұрғысынан арнайы тексеруді жүзеге асыру тетігін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚПА (келісім бойынша) (жинақтау), ҰҚК (келісім бойынша)
2011 жылғы 4-тоқсан
4
Лауазымдық нұсқаулықтарды бекіту туралы
Мемлекеттік органның бұйрығы
Мемлекеттік органдар
2011 жылғы маусым
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МҚІА - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
ҚПА - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті