О создании рабочей группы по разработке проектов Стратегии национальной безопасности Республики Казахстан на 2012 - 2016 годы и Плана мероприятий по ее реализации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 апреля 2011 года № 54-р
В целях разработки проектов Стратегии национальной безопасности Республики Казахстан на 2012 - 2016 годы (далее - проект Стратегии) и Плана мероприятий по ее реализации:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов            - Министр экономического развития и торговли
Кайрат Нематович        Республики Казахстан, руководитель
Бишимбаев             - вице-министр экономического развития
Куандык Валиханович     и торговли Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кравченко             - начальник Департамента по надзору
Андрей Николаевич       за законностью в социально-экономической
сфере Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Сайполдаев            - начальник департамента Комитета
Жанат Насилбекович      национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Абылкасымов           - начальник Информационно-аналитического
Алмаз Ерасылович        департамента Агентства Республики Казахстан
по борьбе с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Аршабеков             - директор Департамента стратегического
Нургали Рахымгалиевич   планирования и информационных технологий
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Брекешов              - директор Департамента развития газовой
Сериккали Амангалиевич  промышленности Министерства нефти и газа
Республики Казахстан
Габбасов              - директор Департамента стратегического
Сырым Габбасович        планирования, информационно-аналитической
работы, науки и новых технологий Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Жумагулов             - директор Департамента подзаконных актов
Ерлан Аскерович         Министерства юстиции Республики Казахстан
Елеусизова            - директор Департамента государственной
Куралай Болатовна       политики в области информационной технологий
Министерства связи и информации
Республики Казахстан
Кайырбекова           - директор Департамента стратегического
Алиса Абдиловна         развития и планирования Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Шарбиев               - директор Департамента стратегического
Нуркен Кожамуратович    планирования и инновационной политики
агропромышленного комплекса Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Абсаттарова           - директор Департамента мониторинга и анализа
Маржан Несипбековна     товарных рынков Агентства Республики
Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
Мухаметкалиев         - заместитель председателя Комитета по делам
Жанболат Матаевич       религий Министерства культуры
Республики Казахстан
Кирабаев              - заместитель председателя Комитета
Алим Серикович          внешнеполитического анализа и прогнозирования
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Абдиев                - исполняющий обязанности директора
Ерлан Адилович          Департамента геодезии, картографии и
геодезического надзора Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными ресурсами
Бекенов               - исполняющий обязанности директора
Берик Темиргалиевич     Департамента стратегического планирования
Министерства индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
Казиев                - исполняющий обязанности директора
Баглан Нурланович       Департамента сопровождения космических
проектов Национального космического
агентства Республики Казахстан
Жоламанов             - заведующий отделом правового обеспечения
Болат Ауелбекович       Департамента обеспечения деятельности судов
при Верховном Суде Республики Казахстан
(по согласованию)
Кусаинов              - заместитель начальника Штаба-Департамента
Ермек Тлеубаевич        Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Сутемгенов            - заместитель директора Департамента
Олжас Булатович         стратегического планирования и развития
транспортно-коммуникационного комплекса
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Нупиров               - заместитель заведующего отделом анализа
Жанибек Максутович      и информации Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета
(по согласованию)
Билялов               - начальник управления стратегического
Канат Шарапович         планирования и сводного анализа Департамента
стратегического планирования и сводного
анализа Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Жумагалиев            - начальник оперативного управления
Арман Максотович        Комитета внутренних войск Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Кайыржанов            - начальник финансово-экономического
Болат Сакенович         управления Республиканской гвардии
Республики Казахстан (по согласованию)
Калкабаев             - начальник управления по борьбе с
Серболат Шойбекович     контрабандой Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики Казахстан
Керей                 - начальник управления стратегического
Бекберген Дуйсенбайулы  планирования Департамента экологической
политики и устойчивого развития Министерства
охраны окружающей среды Республики Казахстан
Нусипакинов           - начальник управления стратегического
Ержан Кадырович         развития государственного органа Министерства
финансов Республики Казахстан
Шегебаев              - заместитель начальника управления
Кайрат Асылбекович      Службы внешней разведки Республики Казахстан
«Сырбар» (по согласованию)
Витальев              - главный инспектор Аппарата Начальника
Вениамин Александрович  Службы охраны президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Калиев                - старший офицер Департамента стратегического
Тимур Женисович         планирования Комитета начальников штабов
Министерства обороны Республики Казахстан
Дубовцев              - президент акционерного общества "Центр
Геннадий Федорович      военно-стратегических исследований"
(по согласованию)
Жанбаева              - заместитель директора Департамента
Гульмира Шаттыбаевна    стратегического планирования и анализа
Министерства экономического развития и
торговли Республики Казахстан, секретарь.

Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздігінің 2012 - 2016 жылдарға арналған стратегиясының және оны іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспарының жобаларын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі № 54-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздігінің 2012 - 2016 жылдарға арналған стратегиясының (бұдан әрі - Стратегия жобасы) және оны іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспарының жобаларын әзірлеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қайрат Нематұлы              даму және сауда министрі, жетекші
Бишімбаев                  - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қуандық Уәлиханұлы           даму және сауда вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Кравченко                  - Қазақстан Республикасы Бас
Андрей Николаевич            прокуратурасының Әлеуметтік-экономикалық
саладағы заңдылықты қадағалау
департаментінің бастығы
(келісім бойынша)
Сайполдаев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Жанат Нәсілбекұлы            қауіпсіздік комитетінің департамент
бастығы (келісім бойынша)
Әбілқасымов                - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Алмаз Ерасылұлы              қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігінің (қаржы полициясы)
Ақпараттық-талдау департаментінің
бастығы (келісім бойынша)
Аршабеков                  - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Нұрғали Рахымғалиұлы         министрлігі Стратегиялық жоспарлау және
ақпараттық технологиялар департаментінің
директоры
Бірекешов                  - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Серікқали Аманғалиұлы        министрлігі Газ өнеркәсібін дамыту
департаментінің директоры
Ғаббасов                   - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Сырым Ғаббасұлы              министрлігі Стратегиялық жоспарлау,
ақпараттық-талдау жұмыстары, ғылым және
жаңа технологиялар департаментінің
директоры
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Ерлан Әскерұлы               министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаментінің директоры
Елеусізова                 - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Құралай Болатқызы            ақпарат министрлігі Ақпараттық
технологиялар саласындағы мемлекеттік
саясат департаментінің директоры
Қайырбекова                - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Алиса Әбділқызы              халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Стратегиялық даму және жоспарлау
департаментінің директоры
Шәрбиев                    - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Нүркен Қожамұратұлы          министрлігі Стратегиялық жоспарлау және
агроөнеркәсіптік кешеннің инновациялық
саясаты департаментінің директоры
Әбсаттарова                - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Маржан Несіпбекқызы          қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) Тауар нарықтары мониторингі
және талдау департаментінің директоры
Мұхаметқалиев              - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Жанболат Матайұлы            министрлігінің Діни істер комитеті
төрағасының орынбасары
Қирабаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Әлім Серікұлы                министрлігінің Сыртқы саяси талдау және
болжамдау комитеті төрағасының
орынбасары
Әбдиев                     - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Ерлан Әділұлы                басқару агенттігінің Геодезия,
картография және геодезиялық қадағалау
департаменті директорының міндетін
атқарушы
Бекенов                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Берік Темірғалиұлы           жаңа технологиялар министрлігінің
Стратегиялық жоспарлау департаменті
директорының міндетін атқарушы
Қазиев                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Бағлан Нұрланұлы             агенттігінің Ғарыштық жобаларды
сүйемелдеу департаменті директорының
міндетін атқарушы
Жоламанов                  - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Болат Әуелбекұлы             Соты жанындағы Соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаменті құқықтық
қамтамасыз ету бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Ермек Тілеубайұлы            министрлігі Штаб-Департамент бастығының
орынбасары
Сүтемгенов                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Олжас Болатұлы               коммуникация министрлігінің Стратегиялық
жоспарлау және көліктік-коммуникациялық
кешенді дамыту департаменті директорының
орынбасары
Нүпіров                    - Республикалық бюджеттің атқарылуын
Жәнібек Мақсұтұлы            бақылау жөніндегі есеп комитетінің
Талдау және ақпарат бөлімі
меңгерушісінің орынбасары
Біләлов                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Қанат Шарапұлы               монополияларды реттеу агенттігінің
Стратегиялық жоспарлау және жиынтық
талдау департаменті стратегиялық
жоспарлау және жиынтық талдау
басқармасының бастығы
Жұмағалиев                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Арман Мақсотұлы              министрлігінің Ішкі әскерлер комитеті
жедел басқармасының бастығы
Қайыржанов                 - Қазақстан Республикасы Республикалық
Болат Сәкенұлы               ұланы қаржы-экономикалық басқармасының
бастығы (келісім бойынша)
Қалқабаев                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Серболат Шойбекұлы           министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
контрабандаға қарсы күрес басқармасының
бастығы
Керей                      - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Бекберген Дүйсенбайұлы       қорғау министрлігінің Экологиялық саясат
және орнықты даму департаменті
Стратегиялық жоспарлау басқармасының
бастығы
Нүсіпақынов                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Ержан Қадырұлы               Мемлекеттік органның стратегиялық даму
басқармасының бастығы
Шегебаев                   - Қазақстан Республикасы «Сырбар» сыртқы
Қайрат Асылбекұлы            барлау қызметінің басқарма бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Витальев                   - Қазақстан Республикасы Президенті Күзет
Вениамин Александрович       қызметінің Бастығы аппаратының бас
инспекторы (келісім бойынша)
Қалиев                     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Тимур Жеңісұлы               министрлігінің Штабтар бастықтары
комитеті Стратегиялық жоспарлау
департаментінің аға офицері
Дубовцев                   - «Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы»
Геннадий Федорович           акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Жанбаева                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Гүлмира Шаттыбайқызы         және сауда министрлігінің Стратегиялық
жоспарлау және талдау департамент
директорының орынбасары, хатшы.

2. Рабочей группе:
1) в срок до 1 июля 2011 года разработать и представить в Секретариат Совета Безопасности Республики Казахстан для предварительного обсуждения проекты Стратегии и Плана мероприятий по ее реализации;
2) в срок до 15 августа 2011 года внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан проекты Стратегии и Плана мероприятий по ее реализации.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы:
1) 2011 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде Стратегияның және оны іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспарының жобаларын әзірлесін және алдын ала талқылау үшін Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшылығына ұсынсын;
2) 2011 жылғы 15 тамызға дейінгі мерзімде Стратегияның және оны іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспарының жобаларын белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов