Проведение заседания Межгосударственного совета по антимонопольной политике, посвященного 20-летию антимонопольного органа Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 августа 2011 года № 101-р
В целях проведения заседания с 10 по 12 октября 2011 года в городе Алматы Межгосударственного совета по антимонопольной политике (далее - МСАП), посвященного 20-летию антимонопольного органа Республики Казахстан:
1. Агентству Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) совместно с заинтересованными центральными исполнительными органами Республики Казахстан обеспечить выполнение организационных мероприятий по проведению заседания МСАП, посвященного 20-летию антимонопольного органа Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить финансирование расходов на проведение заседания МСАП, посвященного 20-летию антимонопольного органа Республики Казахстан с 10 по 12 октября 2011 года за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2011 год по бюджетной программе 006 «Представительские затраты».
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегаций в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Акимам города Алматы и Алматинской области совместно с Агентством Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) обеспечить выполнение организационных мероприятий по проведению заседания МСАП, посвященного 20-летию антиимонопольного органа Республики Казахстан, проводам делегации участников МСАП, подготовку и оформление мест проведения мероприятий, бронирование залов для проведения мероприятий и гостиниц для размещения участников, транспортное обслуживание участников МСАП.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)
Премьер-Министр                            К. Масимов

Қазақстан Республикасының монополияға қарсы органының 20 жылдығына арналған Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестің отырысын өткізу
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 2 тамыздағы № 101-ө Өкімі
2011 жылғы 10 - 12 қазан аралығында Алматы қаласында Қазақстан Республикасының монополияға қарсы органының 20 жылдығына арналған Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестің (бұдан әрі - МСМК) отырысын өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) Қазақстан Республикасының мүдделі орталық атқарушы органдарымен бірлесіп, Қазақстан Республикасының монополияға қарсы органының 20 жылдығына арналған МСМК-ның отырысын өткізу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2011 жылғы 10 - 12 қазан аралығында Қазақстан Республикасының монополияға қарсы органының 20 жылдығына арналған МСМК-ның отырысын өткізуге жұмсалатын шығыстарды 2011 жылға арналған республикалық бюджетте 006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі делегация мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді қамтамасыз етсін.
4. Алматы қаласы мен Алматы облысының әкімдері Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігімен (Монополияға қарсы агенттік) бірлесіп, Қазақстан Республикасының монополияға қарсы органының 20 жылдығына арналған МСМК отырысын өткізу, МСМК-ға қатысушы делегация мүшелерін шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, іс-шаралар өткізетін жерлерді дайындау мен безендіруді, іс-шаралар өткізу үшін залдарды, қатысушыларды орналастыру үшін қонақ үйлерді брондауды, МСМК-ға қатысушыларға көліктік қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін.
5. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігіне (Монополияға қарсы агенттік) жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов