О создании рабочей группы для выработки предложений по организации и проведению 3-ей Исламской Конференции министров здравоохранения государств-членов Организации Исламского Сотрудничества
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 119-р
В целях выработки предложений по организации и проведению 3-ей Исламской Конференции министров здравоохранения государств-членов Организации Исламского Сотрудничества (далее - Конференция):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Каирбекова                  - Министр здравоохранения Республики
Салидат Зикеновна             Казахстан, руководитель
Мусинов                     - ответственный секретарь Министерства
Серикбол Рахымканович         здравоохранения Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Токежанов                   - директор Департамента стратегического
Болат Турганович              развития Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь
Байжунусов                  - вице-министр здравоохранения Республики
Эрик Абенович                 Казахстан
Куренбеков                  - заместитель Министра внутренних дел
Амантай Жанкеевич             Республики Казахстан
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович               Республики Казахстан
Уразов                      - вице-министр связи и информации
Нурай Нургожаевич             Республики Казахстан
Ахметов                     - вице-министр труда и социальной защиты
Серик Абжалиевич              населения Республики Казахстан
Бурибаев                    - вице-министр культуры Республики
Аскар Исмаилович              Казахстан
Ирсалиев                    - вице-министр образования и науки
Серик Азтаевич                Республики Казахстан
Рау                         - первый вице-министр индустрии и новых
Альберт Павлович              технологий Республики Казахстан
Курмангалиев                - заместитель Министра обороны Республики
Асет Капиевич                 Казахстан
Жусипов                     - сотрудник Службы охраны Президента
Азимхан Алиханович            Республики Казахстан (по согласованию)
Балаева                     - заместитель акима города Астаны
Аида Галымовна
Жарасов                     - заместитель Председателя Комитета
Жанат Абдоллаевич             национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Бекжанов                    - заместитель директора Пограничной
Серик Рахметжанович           службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Сапашев                     - заместитель председателя Комитета
Малик Абуханович              спорта Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Аширов                      - руководитель Отдела официальных
Алик Сафарбекович             мероприятий и внешних связей Управления
делами Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Турымов                     - заместитель начальника Хозяйственного
Иманжан Нысамбаевич           управления Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Али                         - директор Департамента общеазиатского
Ерлик Шакирович               сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Абилкаиров                  - директор Департамента социальной
Даулет Максутович             политики и развития государственных
органов Министерства экономического
развития и торговли Республики
Казахстан
Баймуканов                  - начальник управления товарищества с
Сыздык Асылбекович            ограниченной ответственностью
"СК-Фармация" (по согласованию)
Дуйсенов                    - управляющий директор по электронной
Абай Симбаевич                службе акционерного общества
"Қазақтелеком" (по согласованию).

Ислам Ынтымақтастығы Ұйымына мүше мемлекеттердің денсаулық сақтау министрлерінің 3-ші Ислам Конференциясын ұйымдастыру және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 119-ө Өкімі
Ислам Ынтымақтастығы Ұйымына мүше мемлекеттердің денсаулық сақтау министрлерінің 3-ші Ислам Конференциясын (бұдан әрі – Конференция) ұйымдастыру және өткізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қайырбекова             - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Салидат Зекенқызы         министрі, басшы
Мусинов                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Серікбол Рахымқанұлы      министрлігінің жауапты хатшысы, басшының
орынбасары
Төкежанов               - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Болат Тұрғанұлы           министрлігі Стратегиялық даму
департаментінің директоры, хатшы
Байжүнісов              - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Ерік Әбенұлы              вице-министрі
Күреңбеков              - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Амантай Жанкеұлы          вице-министрі
Бектұров                - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы            коммуникация вице-министрі
Оразов                  - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Нұрай Нұрғожаұлы          ақпарат вице-министрі
Ахметов                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Әбжәлиұлы           халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Бөрібаев                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Асқар Исмайылұлы          вице-министрі
Ырсалиев                - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Серік Әзтайұлы            вице-министрі
Рау                     - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович          жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Құрманғалиев            - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің
Әсет Қабиұлы              орынбасары
Жүсіпов                 - Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет
Әзімхан Әлиханұлы         қызметінің қызметкері (келісім бойынша)
Балаева                 - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Аида Ғалымқызы
Жарасов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Жанат Абдоллаұлы          комитеті төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Бекжанов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Серік Рахметжанұлы        комитетінің Шекара қызметі директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Сапашев                 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Мәлік Әбуханұлы           министрлігі Спорт комитеті төрағасының
орынбасары
Әшіров                  - Қазақстан Республикасы Президентінің Іс
Алик Сафарбекұлы          басқармасы Ресми іс-шаралар және сыртқы
байланыстар бөлімінің басшысы
(келісім бойынша)
Тұрымов                 - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Иманжан Нысамбайұлы       Шаруашылық басқармасы бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Әли                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерлік Шәкірұлы            министрлігінің Жалпыазиялық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Әбілқайыров             - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Дәулет Мақсұтұлы          және сауда министрлігі Әлеуметтік саясат
және мемлекеттік органдарды дамыту
департаментінің директоры
Баймұқанов              - «СҚ-Фармация» жауапкершілігі шектеулі
Сыздық Асылбекұлы         серіктестігінің басқарма бастығы
(келісім бойынша)
Дүйсенов                - «Қазақтелеком» акционерлік қоғамының
Абай Симбайұлы            электрондық қызмет бойынша басқарушы
директоры (келісім бойынша).

2. Рабочей группе в срок до 7 сентября 2011 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу организации и проведения Конференции.
3. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 7 қыркүйекке дейінгі мерзімде Конференцияны ұйымдастыру мен өткізу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеп, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов