О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 95-р "Об утверждении Плана мероприятий по повышению эффективности государственных расходов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 147-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 95-р «Об утверждении Плана мероприятий по повышению эффективности государственных расходов» следующие изменения:
в Плане мероприятий по повышению эффективности государственных расходов, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строки, порядковый номер 1.8, слова «28 октября 2011 года» заменить словами «В двухмесячный срок после принятия Указа Президента Республики Казахстан «О внесении дополнений и изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан по вопросам разработки документов системы государственного планирования»;
в графе 4 строк, порядковый номер 2.2, 6.3 аббревиатуру «МФ» заменить на аббревиатуры «МЭРТ, МФ».
Премьер-Министр                            К. Масимов

"Мемлекеттік шығыстардың тиімділігін арттыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 95-р өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 147-ө Өкімі
«Мемлекеттік шығыстардың тиімділігін арттыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 95-р өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Мемлекеттік шығыстардың тиімділігін арттыру жөніндегі іс-шаралар жоспарына:
реттік нөмірі 1.8-жолдың 5-бағанындағы «2011 жылғы 28 қыркүйек» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттарын әзірлеу мәселелері бойынша толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы қабылданғаннан кейін екі айы мерзімде» деген сөздермен ауыстырылсын.
реттік нөмірі 2.2, 6.3-жолдардың 4-бағанындағы «Қаржымині» деген сөз «ЭДСМ, Қаржымині» деген аббревиатурамен және сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов