О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам инвестиций"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 апреля 2012 года № 83-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам инвестиций» (далее – перечень).
2. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от « » 2012 года №
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года
«О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
инвестиций»
№ п/п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Ответственные
государственные
органы
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
О внесении изменений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 8 мая 2003 года
№ 436 «О некоторых
вопросах реализации
Закона Республики
Казахстан «Об
инвестициях»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИНТ
Апрель
2012 года
2
Об утверждении формы
заявки на предоставление
инвестиционных
преференций
Приказ
МИНТ
Апрель
2012 года
3
Об утверждении
инструкций по
составлению бизнес-
плана инвестиционного
проекта или
инвестиционного
стратегического проекта
Приказ
МИНТ
Апрель
2012 года
4
Об утверждении формы
полугодовых отчетов о
выполнении инвестицион-
ного контракта
Приказ
МИНТ
Апрель
2012 года
5
Об утверждении формы
акта текущего
состояния исполнения
рабочей программы
инвестиционного
контракта
Приказ
МИНТ
Апрель
2012 года
6
Об утверждении правил
приема, регистрации и
рассмотрения заявки на
предоставление
инвестиционных
преференций
Приказ
МИНТ
Апрель
2012 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан.

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне инвестициялар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 20 ақпандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 83-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне инвестициялар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 20 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлесін және заңнамада белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 20 сәуірдегі
№ 83-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
инвестициялар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 20
ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдауы қажет
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Акт нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
«Инвестициялар туралы» «Қазақстан Республикасының Заңын іске асырудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 мамырдағы № 436 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИЖТМ
2012 жылғы сәуір
2.
Инвестициялық преференциялар беруге арналған өтінім нысанын бекіту туралы
Бұйрық
ИЖТМ
2012 жылғы сәуір
3.
Инвестициялық жобаның немесе инвестициялық стратегиялық жобаның бизнес-жоспарын жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Бұйрық
ИЖТМ
2012 жылғы сәуір
4.
Инвестициялық келісімшарттың орындалуы туралы жартыжылдық есептердің нысанын бекіту туралы
Бұйрық
ИЖТМ
2012 жылғы сәуір
5.
Инвестициялық келісімшарттың жұмыс бағдарламасының ағымдағы жай-күйі актісінің нысанын бекіту туралы
Бұйрық
ИЖТМ
2012 жылғы сәуір
6.
Инвестициялық преференциялар беруге арналған өтінімді қабылдау, тіркеу және қарау қағидаларын бекіту туралы
Бұйрық
ИЖТМ
2012 жылғы сәуір
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ИЖТМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі.