Об утверждении Плана мероприятий по передаче таможенным органам функций документарного ветеринарного контроля и документарного контроля по карантину растений в пунктах пропуска через таможенную границу Таможенного союза
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 сентября 2012 года № 174-p
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по передаче таможенным органам функций документарного ветеринарного контроля и документарного контроля по карантину растений в пунктах пропуска через таможенную границу Таможенного союза (далее – План мероприятий).
2. Заинтересованным государственным органам обеспечить своевременное исполнение Плана мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова С.Н.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 сентября 2012 года № 174
План
мероприятий по передаче таможенным органам функций
документарного ветеринарного контроля и документарного контроля
по карантину растений в пунктах пропуска через таможенную
границу Таможенного союза
№ п/п
Наименование мероприятия
Форма завершения
Ответственный исполнитель
Срок исполнения
Предпола-гаемые расходы (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
1.
Вынесение на заседание МВК концепции законопроекта, предусматривающего внесение изменений и дополнений в законодательные акты по передаче таможенным органам функций документарного ветеринарного контроля и документарного контроля по карантину растений в пунктах пропуска через таможенную границу Таможенного союза
Вынесение Концепции на заседание МВК
МФ РК, МСХ РК, МЭРТ РК, МЮ РК
Ноябрь 2012 года
Не требуются
1
2
3
4
5
6
2.
В случае одобрения концепции законопроекта, указанной в пункте 1 Плана, разработать проект закона, предусматривающего внесение изменений и дополнений в законодательные акты по передаче таможенным органам функций документарного ветеринарного контроля и документарного контроля по карантину растений в пунктах пропуска через таможенную границу Таможенного союза
Проект закона и проекты подзаконных актов
МФ РК, МСХ РК, МЭРТ РК, МЮ РК
Декабрь 2012 года
Не требуются
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
МСХ РК – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЭРТ РК – Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МЮ РК – Министерство юстиции Республики Казахстан
МФ РК – Министерство финансов Республики Казахстан
КТК МФ РК – Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
НПА – нормативные правовые акты
МВК – Межведомственная комиссия по вопросам законопроектной деятельности при Правительстве Республики Казахстан

Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу пункттерінде құжаттық ветеринарлық бақылау мен өсімдіктер карантині бойынша құжаттық бақылау функцияларын кеден органдарына беру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 174-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу пункттерінде құжаттық ветеринарлық бақылау мен өсімдіктер карантині бойынша құжаттық бақылау функцияларын кеден органдарына беру жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі – Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Мүдделі мемлекеттік органдар Іс-шаралар жоспарын уақтылы орындауды қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары С.Н. Ахметовке жүктелсін.
Премьер-Министр                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 174-ө өкімі
бекітілген
Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу
пункттерінде құжаттық ветеринарлық бақылау мен
өсімдіктер карантині бойынша құжаттық бақылау
функцияларын кеден органдарына беру жөніндегі
іс-шаралар жоспары
Р/с
Іс-шараның атауы
Аяқталу нысаны
Жауапты орындаушы
Орындау мерзімі
Болжамды шығыстар (мың. теңге)
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу пункттерінде құжаттық ветеринарлық бақылау мен өсімдіктер карантині бойынша құжаттық бақылау функцияларын кеден органдарына беру мәселесі бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы заң жобасының тұжырымдамасын ВАК отырысына енгізу
Тұжырымдаманы ВАК отырысына енгізу
ҚР Қаржымині, ҚР АШМ, ҚР ЭДСМ, ҚР Әділетмині
2012 жылғы қараша
Талап етілмейді
2.
Жоспардың 1-тармағында көрсетілген заң жобасының тұжырымдамасы мақұлданған жағдайда Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізу пункттерінде құжаттық ветеринарлық бақылау мен өсімдіктер карантині бойынша құжаттық бақылау функцияларын кеден органдарына беру мәселесі бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы заң жобасын дайындау
Заң жобасы және заңға тәуелді актілердің жобалары
ҚР Қаржымині, ҚР АШМ, ҚР ЭДСМ, ҚР Әділетмині
2012 жылғы желтоқсан
Талап етілмейді
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚР АШМ – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ҚР ЭДСМ – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
ҚР Әділетмині – Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ҚР Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҚР Қаржымині КБК – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
НҚА – нормативтік-құқықтық актілер
ВАК – Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия