Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению 12-ой Министерской конференции Центрально-Азиатского регионального экономического сотрудничества в городе Астане в 2013 году
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 69-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения в городе Астане в октябре 2013 года 12-ой Министерской конференции Центрально-Азиатского регионального экономического сотрудничества:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 12-ой Министерской конференции Центрально-Азиатского регионального экономического сотрудничества в городе Астане в октябре 2013 года.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 апреля 2013 года № 69-р
План мероприятий
по подготовке и проведению 12-ой Министерской конференции
Центрально-Азиатского регионального экономического
сотрудничества в городе Астане в 2013 году
п/п
Мероприятие
Сроки исполнения
Ответственный исполнитель
1
2
3
4
1
Заседание Координационного комитета по торговой политике
июнь
МЭБП, Секретариат ЦАРЭС (по согласованию)
2
Заседание Координационного комитета по транспортному сектору
первая декада июня
МТК, Секретариат ЦАРЭС (по согласованию)
3
Промежуточное заседание высокопоставленных официальных лиц
третья декада июня
МЭБП, МТК, МИНТ, КТК МФ, акимат города Алматы, Секретариат ЦАРЭС (по согласованию)
4
Заседание Координационного комитета по транспортному сектору
сентябрь
МТК, Секретариат ЦАРЭС (по согласованию)
5
Заседание Координационного комитета по сектору энергетики
первая декада сентября
МИНТ
6
Заседание Координационного комитета по таможенному сотрудничеству
вторая декада сентября
КТК МФ, Секретариат ЦАРЭС (по согласованию)
1
2
3
4
7
Заседание Координационного комитета по торговой политике
третья декада октября
МЭБП, Секретариат ЦАРЭС (по согласованию)
8
Годовое заседание высокопоставленных официальных лиц
третья декада октября
МЭБП, МТК, МИНТ, КТК МФ, МИД, акимат города Астаны, Секретариат ЦАРЭС (по согласованию)
9
12-ая Министерская конференция ЦАРЭС
третья декада октября
МЭБП, МТК, МИНТ, КТК МФ, МИД, акимат города Астаны, Секретариат ЦАРЭС (по согласованию)
10
Предоставление в Правительство Республики Казахстан информации по итогам проведения 12-ой Министерской конференции ЦАРЭС
декабрь
МЭБП (свод), МИНТ, акимат города Алматы, МТК, МИД, КТК МФ, акимат города Астаны
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан;
КТК МФ – Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан;
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
Секретариат ЦАРЭС – Секретариат Центрально-Азиатского регионального экономического сотрудничества.

2013 жылы Астана қаласында Орталық Азия өңiрлiк экономикалық ынтымақтастығының 12-ші министрлік конференциясын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 69-ө өкімі
2013 жылы қазанда Астана қаласында Орталық Азия өңiрлiк экономикалық ынтымақтастығының 12-ші министрлік конференциясын сапалы дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған 2013 жылы қазанда Астана қаласында Орталық Азия өңiрлiк экономикалық ынтымақтастығының 12-ші министрлік конференциясын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 24 сәуірдегі
№ 69-ө өкімімен
бекітілген
2013 жылы Астана қаласында Орталық Азия өңiрлiк экономикалық ынтымақтастығының 12-ші министрлік конференциясын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с №
Іс-шара
Орындау мерзімі
Жауапты орындаушы
1
2
3
4
1
Сауда саясаты жөніндегі үйлестіру комитетінің отырысы
маусым
ЭБЖМ, ОАӨЭЫ хатшылығы (келісім бойынша)
2
Көлік секторы жөніндегі үйлестіру комитетінің отырысы
маусымның бірінші онкүндігі
ККМ, ОАӨЭЫ хатшылығы (келісім бойынша)
3
Жоғары лауазымды ресми тұлғалардың аралық отырысы
маусымның үшінші онкүндігі
ЭБЖМ, ККМ, ИЖТМ, Қаржыминінің КБК, Алматы қаласының әкімдігі, ОАӨЭЫ хатшылығы (келісім бойынша)
4
Көлік секторы жөніндегі үйлестіру комитетінің отырысы
қыркүйек
ККМ, ОАӨЭЫ хатшылығы (келісім бойынша)
5
Энергетика секторы жөніндегі үйлестіру комитетінің отырысы
қыркүйектің бірінші онкүндігі
ИЖТМ
6
Кедендік ынтымақтастық жөніндегі үйлестіру комитетінің отырысы
қыркүйектің екінші онкүндігі
Қаржыминінің КБК, ОАӨЭЫ хатшылығы (келісім бойынша)
7
Сауда саясаты жөніндегі үйлестіру комитетінің отырысы
қазанның үшінші онкүндігі
ЭБЖМ, ОАӨЭЫ хатшылығы (келісім бойынша)
8
Жоғары лауазымды ресми тұлғалардың жылдық отырысы
қазанның үшінші онкүндігі
ЭБЖМ, ККМ, ИЖТМ, Қаржыминінің КБК, СІМ, Астана қаласының әкімдігі, ОАӨЭЫ хатшылығы (келісім бойынша)
9
ОАӨЭЫ 12-ші министрлік конференциясы
қазанның үшінші онкүндігі
ЭБЖМ, ККМ, ИЖТМ, Қаржыминінің КБК, СІМ, Астана қаласының әкімдігі, ОАӨЭЫ хатшылығы (келісім бойынша)
10
ОАӨЭЫ 12-ші министрлік конференциясын өткізу қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат ұсыну
желтоқсан
ЭБЖМ (жинақтау), ИЖТМ, Алматы қаласының әкімдігі, ККМ, СІМ, Қаржыминінің КБК, Астана қаласының әкімдігі
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ККМ – Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі;
ИЖТМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі;
Қаржыминінің КБК – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті;
ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі;
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі;
ОАӨЭЫ хатшылығы – Орталық Азия өңiрлiк экономикалық ынтымақтастығының хатшылығы.