О создании рабочей группы по выработке предложений по проекту Модельного закона о конкуренции
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 80-р
В целях выработки предложений по проекту Модельного закона о конкуренции (далее - проект закона):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Кайрат Нематович              Казахстан, руководитель
Куандыков                   - Председатель Агентства Республики
Болатбек Баянович             Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство),
заместитель руководителя
Ахметов                     - директор Департамента юридической
Сабит Мейрамович              службы Агентства Республики Казахстан
по защите конкуренции (Антимонопольное
агентство), секретарь
Абылкасымова                - вице-министр экономики и бюджетного
Мадина Ерасыловна             планирования Республики Казахстан
Матишев                     - заместитель Председателя Агентства
Алиакпар Болатович            Республики Казахстан по защите
конкуренции (Антимонопольное агентство)
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович               Республики Казахстан
Дуйсебаев                   - заместитель Председателя Агентства
Асылбек Жексенбаевич          Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Джаксалиев Бахытжан         - вице-министр индустрии и новых
Мухамбеткалиевич              технологий Республики Казахстан
Нуршабеков                  - председатель Комитета связи и
Ризат Рахатбекович            информатизации Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Амирханулы                  - директор Департамента по координации
Валихан                       налогового и таможенного
законодательства Министерства финансов
Республики Казахстан
Ержанова                    - заместитель директора Департамента
Сабира Ахметовна              политики регулирования естественных
монополий и защиты конкуренции
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Акылбеков                   - начальник управления Департамента
Даулет Серикович              политики регулирования естественных
монополий и защиты конкуренции
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Халимов                     - советник Департамента Евразийской
Мэлсат Исаевич                интеграции Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Радостовец                  - исполнительный директор республиканской
Николай Владимирович          ассоциации горнодобывающих и горно-
металлургических предприятий
(по согласованию)
Уразалинов Шаймерден        - председатель Казахстанской
Абильмажинович                электроэнергетической ассоциации
(по согласованию)
Якупбаева                   - управляющий директор — член правления
Юлия Константиновна           объединения юридических лиц
«Национальная экономическая палата
Казахстана «Союз «Атамекен»
(по согласованию)
Жусипов                     - старший научный сотрудник
Алпысбай Дуйсембаевич         государственного учреждения «Институт
законодательства Республики Казахстан»
(по согласованию)

Бәсекелестік туралы модельдік заң жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 80-ө өкімі
Бәсекелестік туралы модельдік заң жобасы (бұдан әрі – заң жобасы) бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов                   - Қазақстан Республикасы
Қайрат Нематұлы                Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекші
Қуандықов                    - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Болатбек Баянұлы               қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасы, жетекшінің
орынбасары
Ахметов                      - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Сәбит Мейрамұлы                қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) Заң қызметі департаментінің
директоры, хатшы
Әбілқасымова                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Мәдина Ерасылқызы              және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Мәтішев                      - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Әлиакпар Болатұлы              қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасының орынбасары
Бектұров                     - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы                 коммуникация вице-министрі
Дүйсебаев                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Асылбек Жексенбайұлы           монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Жақсалиев                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы       және жаңа технологиялар вице-министрі
Нұршабеков                   - Қазақстан Республикасының Көлік және
Ризат Рахатбекұлы              коммуникация министрлігі Байланыс және
ақпараттандыру комитетінің төрағасы
Әмірханұлы                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Уәлихан                        министрлігі Салық және кеден
заңнамасын үйлестіру департаментінің
директоры
Ержанова                     - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сәбира Ахметқызы               бюджеттік жоспарлау министрлігі Табиғи
монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау департаменті
директорының орынбасары
Ақылбеков                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дәулет Серікұлы                бюджеттік жоспарлау министрлігі Табиғи
монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау департаментің
басқарма бастығы
Халимов                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Мэлсәт Исаұлы                  министрлігі Еуразиялық интеграция
департаментінің кеңесшісі
Радостовец                   - Тау-Кен өндіруші және тау-кен
Николай Владимирович           металлургиялық кәсіпорындардың
республикалық қауымдастығының атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Оразалинов                   - Қазақстан электр энергетикалық
Шәймерден Әбілмәжінұлы         қауымдастығының төрағасы (келісім
бойынша)
Якупбаева                    - «Атамекен одағы» Қазақстан ұлттық
Юлия Константиновна            экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің басқарушы директоры –
басқарма мүшесі (келісім бойынша)
Жүсіпов                      - «Қазақстан Республикасының Заң шығару
Алпысбай Дүйсембайұлы          институты» мемлекеттік мекемесінің аға
ғылыми қызметкері (келісім бойынша)

2. Рабочей группе в срок до 20 мая 2013 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по проекту закона.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
Премьер-Министр                            С. Ахметов

2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 20 мамырға дейінгі мерзімде заң жобасы бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Премьер-Министр                           С. Ахметов