О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 95-р "Об утверждении Плана мероприятий по повышению эффективности государственных расходов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 91-р
1. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 95-р «Об утверждении Плана мероприятий по повышению эффективности государственных расходов» следующие изменения:
пункты 234 изложить в следующей редакции:
«2. Заинтересованным государственным органам принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом мероприятий, и два раза в год, 10 января и 10 июля, представлять информацию о ходе исполнения Плана мероприятий в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
3. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан обеспечить представление в Правительство Республики Казахстан два раза в год, 30 января и 30 июля, сводной информации о ходе выполнения Плана мероприятий.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.»;
в Плане мероприятий по повышению эффективности государственных расходов, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4 строки, порядковый номер 1.1, аббревиатуры «МФ, МЭРТ» заменить аббревиатурами «МЭБП, МФ»;
графы 3, 4 строки, порядковый номер 1.2, изложить в следующей редакции:
«Предложения в Правительство Республики Казахстан» «МЭБП»;
в графах 3, 4 строк, порядковые номера 1.3, 1.4, 1.7, 1.8, 2.1, 2.2, 6.3, аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МЭБП»;
в строке, порядковый номер 1.6:
в графе 3 аббревиатуру «МФ» заменить аббревиатурой «МЭБП»;
графу 4 изложить в следующей редакции:
«МЭБП, МФ, администраторы республиканских бюджетных программ»;
строку, порядковый номер 5.1, изложить в следующей редакции:
«
5.1
Внесение дополнений в Инструкцию по проведению бюджетного мониторинга в части внедрения мониторинга показателей результатов бюджетных программ
МФ
30 декабря 2014 года
»;
в строке, порядковый номер 6.4:
в графе 3 аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МЭБП»;
графу 5 изложить в следующей редакции:
«декабрь 2014 года»;
в примечании:
расшифровка аббревиатур:
строку «МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан».
Премьер-Министр                            С. Ахметов

"Мемлекеттік шығыстардың тиімділігін арттыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 95-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 91-ө өкімі
1. «Мемлекеттік шығыстардың тиімділігін арттыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 95-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
234-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Мүдделі мемлекеттік органдар Іс-шаралар жоспарында көзделген іс-шараларды орындау жөнінде шаралар қабылдасын және Іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы ақпаратты жылына екі рет, 10 қаңтар және 10 шілде кезеңінде Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне берсін.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы жиынтық ақпаратты жылына екі рет, 30 қаңтар және 30 шілде кезеңінде Қазақстан Республикасының Үкіметіне беруді қамтамасыз етсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.»;
көрсетілген өкіммен бекітілген Мемлекеттік шығыстардың тиімділігін арттыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 1.1-жолдың 4-бағанындағы «Қаржымині, ЭДСМ» деген аббревиатуралар «ЭБЖМ, Қаржымині» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.2-жолдың 3, 4-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар» «ЭБЖМ»;
реттік нөмірі 1.3, 1.4, 1.7, 1.8, 2.1, 2.2, 6.3-жолдардың 3, 4-бағандарындағы «ЭДСМ» деген аббревиатура «ЭБЖМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.6-жолда:
3-бағанда «Қаржымині» деген аббревиатура «ЭБЖМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭБЖМ, Қаржымині, республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері»;
реттік нөмірі 5.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
5.1
Бюджеттік мониторингті жүргізу жөніндегі нұсқаулыққа бюджеттік бағдарламалар нәтижелері көрсеткіштерінің мониторингін енгізу бөлігінде толықтырулар енгізу
Қаржымині
2014 жылғы 30 желтоқсан
»;
реттік нөмірі 6.4-жолда:
3-бағанда «ЭДСМ» деген аббревиатура «ЭБЖМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«2014 жылғы желтоқсан»;
Ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
«ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі».
Премьер-Министр                                  С. Ахметов