О подготовке и проведении государственного визита Президента Республики Корея Пак Кын Хе в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2014 года № 87-р
В целях подготовки и проведения государственного визита Президента Республики Корея Пак Кын Хе в Республику Казахстан (города Астана и Алматы) 18-20 июня 2014 года (далее – визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Республики Корея на высшем уровне в городах Астане и Алматы по формату «1+12» или по принципу взаимности, обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014 год по программам 001 «Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов», 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» и 004 «Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан» согласно приложению.
3. Службе государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Республики Корея в аэропортах городов Астаны и Алматы, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Республики Корея Пак Кын Хе над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Министерству культуры Республики Казахстан обеспечить организацию концертных программ и необходимую техническую поддержку мероприятий (звуковое, световое обеспечение и оформление сцены) во время приема (неформального приема) от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Президента Республики Корея Пак Кын Хе.

Корея Республикасының Президенті Пак Кын Хенің Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 87-ө өкімі
Корея Республикасының Президенті Пак Кын Хенің 2014 жылғы 18 - 20 маусымда Қазақстан Республикасына (Aстана және Aлматы қалаларына) мемлекеттік сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) «1+12» форматы бойынша Корея Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне Aстана және Aлматы қалаларында жоғары деңгейде қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2014 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер», 003 «Республикалық деңгейдегі халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» және 004 «Жекелеген азаматтар санатына медициналық көмек көрсету» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Корея Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің Aстана және Aлматы қалаларының әуежайларында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Корея Республикасының Президенті Пак Кын Хенің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Aстана және Aлматы қалаларының әуежайларында қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Aстана және Aлматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың атынан Корея Республикасының Президенті Пак Кын Хенің құрметіне берілетін қабылдау (бейресми қабылдау) кезінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыруды және іс-шараларға қажетті техникалық қолдау көрсетуді (дыбыстық, жарықтық қамтамасыз ету және сахнаны безендіру) қамтамасыз етсін.

6. Агентству Республики Казахстан по связи и информации обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
7. Акиматам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Республики Корея в аэропортах, оформлению аэропортов и улиц, организацию проведения церемоний возложения цветов и посадки дерева, сопровождение в местах посещений, а также организацию культурных программ.
8. Службе государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Президента Республики Корея Пак Кын Хе.
9. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) и Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить соответствующее содействие во время встреч и проводов официальной делегации Республики Корея в аэропортах городов Астаны и Алматы.
10. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 июня 2014 года № 87-р
Организационные меры по обслуживанию
членов официальной делегации Республики Корея
1. Размещение членов официальной делегации Республики Корея (по формату «1+12» или по принципу взаимности) и сотрудников Службы государственной охраны Республики Казахстан в гостиницах городов Астаны и Алматы.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, флоутеры, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах официальной делегации Республики Корея.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины), неформальных приемов от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Президента Республики Корея Пак Кын Хе, а также технических столов.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Республики Корея.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание главы и членов официальной делегации Республики Корея, а также сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание главы и членов официальной делегации Республики Корея, а также сопровождающих лиц.

6. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
7. Aстана және Aлматы қалаларының әкімдіктері Корея Республикасының ресми делегациясын әуежайда қарсы алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, әуежайды және көшелерді безендіруді, гүл шоқтарын қою және ағаш отырғызу рәсімдерін, баратын орындарға бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарламаларды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі (келісім бойынша) Корея Республикасының Президенті Пак Кын Хені қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
9. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша) және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Корея Республикасының ресми делегациясын Aстана және Aлматы қалаларының әуежайларында қарсы алу және шығарып салу кезінде тиісті жәрдем көрсетуді қамтамасыз етсін.
10. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2014 жылғы 17 маусымдағы
№ 87-ө өкіміне
қосымша
Корея Республикасының ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Корея Республикасы ресми делегациясының мүшелерін «1+12» форматы бойынша және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің қызметкерлерін Aстана және Aлматы қалаларындағы қонақ үйлерге орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, флоутерлер, сапардың бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсаттама, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Корея Республикасы ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Aстана және Aлматы қалаларының әуежайларында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың атынан Aстана қаласында Корея Республикасының Президенті Пак Кын Хенің құрметіне қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі ас), бейресми қабылдаулар, сондай-ақ техникалық үстелдер ұйымдастыру.
5. Корея Республикасы ресми делегациясының басшысы және делегация мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шаралар өтетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Корея Республикасы ресми делегациясының басшысы және делегация мүшелері мен оларға еріп жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
8. Корея Республикасы ресми делегациясының басшысы және делегация мүшелері мен оларға еріп жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

9. Аренда залов для проведения двусторонних переговоров и приемов в городах Астане и Алматы.

9. Aстана және Aлматы қалаларында екіжақты келіссөздер мен қабылдаулар өткізу үшін залдарды жалдау.