Об утверждении Плана мероприятий по модернизации работы отечественных средств массовой информации на 2015 - 2020 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 128-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 октября 2017 года № 141-р.
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 04.10.2017 № 141-р.
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по модернизации работы отечественных средств массовой информации на 2015 - 2020 годы (далее - План).
2. Центральным и местным государственным органам, иным организациям Республики Казахстан (по согласованию):
1) обеспечить своевременное исполнение Плана;
2) по итогам полугодия не позднее 5 июля и 5 января представлять информацию о ходе исполнения Плана в Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить представление в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан сводной информации о ходе исполнения Плана ежегодно к 25 июля и 25 января.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 декабря 2015 года № 128-р
ПЛАН
мероприятий по модернизации работы отечественных средств массовой информации на 2015 - 2020 годы
(срок реализации 2015 — 2020 гг.)
п/п
Содержание поручения Форма
завершения
Ответственные
исполнители
Сроки
исполнения
Источник
финансирования
1
2
3
4
5
6
Организационно-практические мероприятия
1.
Завершить создание региональных служб коммуникаций в Актюбинской, Карагандинской, Жамбылской, Западно-Казахстанской областях
действующие
региональные службы коммуникаций
СЦК (по согласованию), акиматы Актюбинской, Карагандинской, Жамбылской, Западно- Казахстанской областей
до 15 января 2016 года, отчет в АП к 25 января 2016 года
за счет средств местного бюджета
2.
Провести обучающие тренинги по организации работы региональных служб коммуникаций для курирующих их работу заместителей акимов областей, городов Астаны и Алматы, и руководителей региональных служб коммуникаций
тренинги
СЦК (по согласованию), акиматы областей, городов Астаны и Алматы
отчет в АП к 15 декабря 2015 года
за счет средств местного бюджета
3.
Разработать методические рекомендации по модернизации деятельности пресс-служб государственных органов и национальных компаний для дальнейшего использования в работе, обеспечить их рассылку
методические рекомендации, информационно-справочные материалы
СЦК (по согласованию), МИР
отчет в АП до 15 декабря 2015 года
не требуется
4.
Организовать на постоянной основе методическую поддержку работы пресс-служб государственных органов и национальных компаний, в том числе по информационному продвижению Пяти институциональных реформ
отчет
СЦК (по согласованию), МИР

Отандық бұқаралық ақпарат құралдарының жұмысын жаңғырту жөніндегі 2015 – 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 128-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 4 қазандағы № 141-ө өкімімен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің 04.10.2017 № 141-ө өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған Отандық бұқаралық ақпарат құралдарының жұмысын жаңғырту жөніндегі 2015 – 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары (бұдан әрі –Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары, өзге де ұйымдары (келісім бойынша):
1) Жоспардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін;
2) жартыжылдық қорытындылары бойынша 5 шілдеден және 5 қаңтардан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне Жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі жыл сайын, 25 шілдеге және 25 қаңтарға қарай Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне Жоспардың орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат беруді қамтамасыз етсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 128-ө өкімімен
бекітілген
Отандық бұқаралық ақпарат құралдарының жұмысын жаңғырту жөніндегі 2015 – 2020 жылдарға арналған іс-шаралар
ЖОСПАРЫ (іске асыру мерзімі 2015 – 2020 ж.ж.)
Р/с №
Тапсырманың мазмұны
Аяқтау нысаны
Жауапты орындаушылар
Орындау мерзімі
Қаржы көздері
1
2
3
4
5
6
Ұйымдастырушылық-практикалық іс-шаралар
1.
Ақтөбе, Қарағанды, Жамбыл, Батыс Қазақстан облыстарында өңірлік коммуникациялар қызметтерін құруды аяқтау
жұмыс істеп тұрған өңірлік коммуникациялар қызметтері
ОКҚ (келісім бойынша), Ақтөбе, Қарағанды, Жамбыл, Батыс Қазақстан облыстарының әкімдіктері
2016 жылғы 15 қаңтарға дейін, ПӘ-ге есеп – 2016 жылғы 25 қаңтарға қарай
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2.
Облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің өңірлік коммуникациялар қызметтерінің жұмысына жетекшілік ететін орынбасарлары үшін олардың жұмысын ұйымдастыру бойынша оқыту тренингтерін өткізу
тренингтер
ОКҚ (келісім бойынша), облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
ПӘ-ге есеп – 2015 жылғы 15 желтоқсанға қарай
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3.
Кейіннен жұмыста пайдалану үшін мемлекеттік органдар мен ұлттық компаниялардың баспасөз қызметтерінің жұмысын жаңғырту бойынша әдістемелік ұсынымдар әзірлеу және оларды таратуды қамтамасыз ету
әдістемелік ұсынымдар, ақпараттық-анықтамалық материалдар
ОКҚ (келісім бойынша), ИДМ
ПӘ-ге есеп – 2015 жылғы 15 желтоқсанға дейін
талап етілмейді
4.
Мемлекеттік органдар мен ұлттық компаниялардың баспасөз қызметтерінің жұмысын, оның ішінде Бес институционалдық реформаны ақпараттық жылжыту бойынша тұрақты негізде әдістемелік қолдауды ұйымдастыру
есеп
ОКҚ (келісім бойынша), ИДМ

на постоянной основе, начиная с 10 января 2016 года, отчет в АП раз в полугодие до конца 2020 года
не требуется
5.
Проработать вопрос создания электронного бюллетеня СЦК
отчет
СЦК (по согласованию), МИР
отчет в АП к 5 марта 2016 года
не требуется
6.
Создать на базе СЦК службу новостей с привлечением сотрудников подведомственных Министерству по инвестициям и развитию организаций
действующая служба новостей
СЦК (по согласованию), МИР
отчет в АП к 15 декабря 2015 года
не требуется
7.
Обеспечить информационную деятельность службы новостей СЦК
отчет
СЦК (по согласованию), МО, МВД, мю, мех, МОН, МФ, МИР, МЗСР, МКС, МЭ, МНЭ, ВС (по согласованию), ГП (по согласованию), АДГСиПК (по согласованию)
на постоянной основе, начиная с 1 декабря 2015 года, отчет в АП раз в полугодие до конца 2020 года
не требуется
8.
Создать на базе СЦК единый координационный центр по информационной работе в интернете и социальных сетях
единый координационный центр
МИР, СЦК (по согласованию)
отчет в АП к 15 декабря 2016 года
не требуется
9.
Внести предложения по привлечению высококвалифицированных зарубежных менеджеров для работы в республиканских СМИ (в пилотном режиме - телеканал, газета)
список
потенциальных менеджеров
МИР,
СЦК (по согласованию)
информация в АП к 15 января 2016 года
не требуется
10.
Внести предложения по переименованию телеканала "Білім және Мәдениет" в "Dala TV", разработать его новую концепцию
концепция
телеканала
МИР
информация в АП к 15 января 2016 года
не требуется
11.
Проработать вопрос создания на базе ТОО "УК "ҚазМедиаОрталығы" хранилища записей (Золотой медиафонд) видео- и звуковых материалов с современным поисковым навигатором
предложения
МИР, ТОО "УК "ҚазМедиаОрталығы" (по согласованию), АО "Хабар" (по согласованию), АО "РТРК "Казахстан" (по согласованию), АО "Казконтент" (по согласованию)
отчет в АП к 15 декабря 2016 года
не требуется
12.
Учредить ежегодную премию за лучший интернет-контент среди интернет-СМИ с подведением итогов и награждением в конце года
премия за лучший интернет-контент
МИР, СЦК (по согласованию), заинтересованные государственные органы
учреждение премии - до 20 января 2016 года, проведение - ежегодно, отчет в АП к 25 января 2016 года
в пределах предусмотренных в 2016 году - 8589 тыс.тенге, в 2017 году – 9276 тыс.тенге, в 2018 году - 9918 тыс.тенге в рамках подпрограммы 101 бюджетной программы 087
13.
Учредить ежегодный конкурс "Лучшая пресс-служба года" среди государственных органов, организаций и национальных компаний с подведением итогов и награждением ко Дню сотрудников связи и информации
конкурс
МИР, СЦК (по согласованию)

2016 жылғы 10 қаңтардан бастап тұрақты негізде, ПӘ-ге есеп – 2020 жылдың соңына дейін жарты жылда бір рет
талап етілмейді
5.
ОКҚ электронды бюллетенін жасау мәселесін пысықтау
есеп
ОКҚ (келісім бойынша), ИДМ
ПӘ-ге есеп – 2016 жылғы 5 наурызға қарай
талап етілмейді
6.
Ивестициялар және даму министрлігіне ведомстволық бағынысты ұйымдар қызметкерлерін тарта отырып, ОКҚ негізінде Жаңалықтар қызметін құру
жұмыс істейтін жаңалықтар қызметі
ОКҚ (келісім бойынша), ИДМ
ПӘ-ге есеп – 2015 жылғы 15 желтоқсанға қарай
талап етілмейді
7.
ОКҚ Жаңалықтар қызметінің ақпараттық жұмысын қамтамасыз ету
есеп
ОКҚ (келісім бойынша), Қорғанысмині, ІІМ, Әділетмині, АШМ, БҒМ, Қаржымині, ИДМ, ДСӘДМ, МСМ, ЭМ, ҰЭМ, ЖС (келісім бойынша), БП (келісім бойынша), МҚІСҚА (келісім бойынша)
2015 жылғы 1 желтоқсаннан бастап тұрақты негізде, ПӘ-ге есеп – 2020 жылдың соңына дейін жарты жылда бір рет
талап етілмейді
8.
ОКҚ негізінде интернеттегі және әлеуметтік желілердегі ақпараттық жұмыс бойынша бірыңғай үйлестіру орталығын құру
бірыңғай үйлестіру орталығы
ИДМ, ОКҚ (келісім бойынша)
ПӘ-ге есеп – 2016 жылғы 15 желтоқсанға дейін
талап етілмейді
9.
Республикалық БАҚ-та (пилоттық режимде – телеарна, газет) жұмыс істеу үшін жоғары білікті шетелдік мамандарды тарту бойынша ұсыныстар енгізу
әлеуетті менеджерлер тізімі
ИДМ, ОКҚ (келісім бойынша)
ПӘ-ге ақпарат – 2016 жылғы 15 қаңтарға қарай
талап етілмейді
10.
"Білім және Мәдениет" телеарнасының атауын "DalaTV" деп қайта атау бойынша ұсыныстар енгізу, оның жаңа тұжырымдамасын әзірлеу
телеарнаның тұжырымдамасы
ИДМ
ПӘ-ге ақпарат – 2016 жылғы 15 қаңтарға қарай
талап етілмейді
11.
"Қазмедиаорталығы" БК" ЖШС негізінде заманауи іздеу навигаторы бар бейне- және дыбыс материалдарының жазбалар қорын (Алтын медиақор) құру мәселесін пысықтау
ұсыныстар
ИДМ, "Қазмедиаорталығы" БК" ЖШС (келісім бойынша), "Хабар" АҚ (келісім бойынша), "Қазақстан" РТРК" АҚ (келісім бойынша), "Қазконтент" АҚ(келісім бойынша)
ПӘ-ге есеп – 2016 жылғы 15 желтоқсанға қарай
талап етілмейді
12.
Интернет-БАҚ арасында үздік интернет-контент үшін жыл сайынғы сыйлықты белгілеу, жыл соңында қорытындысын шығару және марапаттау
үздік контент үшін сыйлық
ИДМ, ОКҚ (келісім бойынша), мүдделі мемлекеттік органдар
2016 жылғы 20 қаңтарға дейін сыйлық белгілеу, жыл сайын өткізу, ПӘ-ге есеп –2016 жылғы 25 қаңтарға қарай
087 бюджеттік бағдарлама сының 101 кіші бағдарлама сы аясында көзделген қаражат шегінде 2016 жылы – 8589 мың теңге, 2017 жылы – 9276 мың теңге, 2018 жылы – 9918 мың теңге
13.
Мемлекеттік органдардың, ұйымдар мен ұлттық компаниялардың арасында "Жылдың үздік баспасөз қызметі" атты жыл сайынғы конкурсын белгілеу, Байланыс және ақпарат қызметкерлері күніне орай қорытындысын шығару және марапаттау
конкурс
ИДМ, ОКҚ (келісім бойынша)

учреждение конкурса - до 20 января 2016 года, проведение - ежегодно, отчет в АП к 5 июля ежегодно
в пределах предусмотренных в 2016 году - 8589 тыс.тенге, в 2017 году - 9276 тыс.тенге, в 2018 году - 9918 тыс.тенге в рамках подпрограммы 101 бюджетной программы 087
14.
Организовать конкурсы стартап- проектов в медиасфере
конкурсы
МИР, АО "Казконтент" (по согласованию), АО "Хабар" (по согласованию), АО "РТРК "Казахстан" (по согласованию), АО "Егемен Қазақстан" (по согласованию), АО "РГ "Казахстанская правда" (по согласованию)
один раз в полгода, начиная с января 2016 года, отчет в АП к 5 июля и 15 декабря ежегодно до конца 2020 года
за счет собственных средств государственных СМИ
15.
Продолжить работу по привлечению известных персон (отечественных и зарубежных) к производству медиаконтента
отчет
МИР, АО "Хабар" (по согласованию), АО "РТРК "Казахстан" (по согласованию)
в течение 2016 - 2020 годов, отчет в АП к 5 июля и 15 декабря ежегодно до конца 2020 года
не требуется
16.
Внести предложения по модернизации сетки вещания республиканских радиоканалов с акцентом на информационно - новостной контент
предложения
МИР, АО "РТРК "Казахстан" (по согласованию)
информация в АП к 15 декабря 2015 года
не требуется
17.
Подготовить специальный план по развитию конвергентной журналистики
план работы
МИР, МОН
отчет в АП к 25 января 2016 года
не требуется
Повышение кадрового потенциала медиаотрасли
18.
Внедрить индивидуальные показатели KPI для журналистов АО "Хабар", АО "РТРК "Казахстан", АО "Казконтент"
отчет
МИР, АО "Хабар" (по согласованию), АО "РТРК "Казахстан" (по согласованию), АО "Казконтент" (по согласованию)
отчет в АП к 30 июня 2016 года
не требуется
19.
Подготовить план стажировки сотрудников казахстанских СМИ в зарубежных медиакорпорациях, а также на факультетах журналистики крупнейших ВУЗов зарубежных стран в рамках образовательной программы "Болашак" на 2016 - 2020 годы
план стажировки
МИР, МОН, АО "Казконтент" (по согласованию), АО "Хабар" (по согласованию), АО "РТРК "Казахстан" (по согласованию), АО "Егемен Қазақстан" (по согласованию), АО "РГ "Казахстанская правда" (по согласованию)
отчет в АП к 10 февраля ежегодно, начиная с 2016 года
не требуется
20.
Утвердить график долгосрочной практики и стажировки в ведущих отечественных СМИ студентов выпускных курсов факультета журналистики ВУЗов страны на 2016 - 2020 годы
график
МИР, МОН, АО "Казконтент" (по согласованию), АО"Хабар" (по согласованию), АО "РТРК "Казахстан" (по согласованию), АО "Егемен Қазақстан" (по согласованию), АО "РГ "Казахстанская правда" (по согласованию)
отчет в АП к 10 сентября ежегодно, начиная с 2016 года
не требуется
21.
Обеспечить участие представителей медийного сообщества Казахстана в международных выставках, форумах, конференциях и премиях в течение 2016 - 2020 годов
отчет
МИР, АО "Казконтент" (по согласованию), АО "Хабар" (по согласованию), АО "РТРК "Казахстан" (по согласованию), АО "Егемен Қазақстан" (по согласованию), АО "РГ "Казахстанская правда" (по согласованию)
отчет в АП к 10 февраля ежегодно, начиная с 2016 года
за счет собственных средств государственных СМИ
22.
Разработать образовательные программы в рамках специальности "Журналистика" с учетом современных трендов развития медиаотрасли
образовательные
программы
МОН, МИР, СЦК (по согласованию)

2016 жылғы 20 қаңтарға дейін конкурс белгілеу, жыл сайын өткізу, ПӘ-ге есеп – жыл сайын 5 шілдеге қарай
087 бюджеттік бағдарлама сының 101 кіші бағдарлама сы аясында көзделген қаражат шегінде 2016 жылы– 8589 мың теңге, 2017 жылы – 9276 мың теңге, 2018 жылы – 9918 мың теңге
14.
Медиасалада старт-ап конкурстарды ұйымдастыру
конкурстар
ИДМ, "Қазконтент" АҚ (келісім бойынша), "Хабар" АҚ (келісім бойынша), "Қазақстан" РТРК" АҚ (келісім бойынша), "Егемен Қазақстан" АҚ (келісім бойынша), "РГ "Казахстанская правда" АҚ (келісім бойынша)
2016 жылғы қаңтардан бастап жартыжылда бір рет, ПӘ-ге есеп – 2020 жылдың соңына дейін жыл сайын 5 шілдеге және 15 желтоқсанға қарай
мемлекеттік БАҚ-тың меншікті қаражаты есебінен
15.
Медиаконтент өндірісіне танымал тұлғаларды (отандық және шетелдік) тарту жұмысын жалғастыру
есеп
ИДМ, "Хабар" АҚ (келісім бойынша), "Қазақстан" РТРК" АҚ (келісім бойынша)
2016-2020 жылдар бойы, ПӘ-ге есеп – 2020 жылдың соңына дейін жыл сайын 5 шілдеге және 15 желтоқсанға қарай
талап етілмейді
16.
Ақпараттық-жаңалықтар контентіне ерекше көңіл аудара отырып, республикалық радиоарналардың хабар тарату торын жаңғырту бойынша ұсыныстар енгізу
ұсыныстар
ИДМ, "Қазақстан" РТРК" АҚ (келісім бойынша)
ПӘ-ге ақпарат – 2015 жылғы 15 желтоқсанға қарай
талап етілмейді
17.
Конвергентті журналистиканы дамыту бойынша арнайы жоспар дайындау
жұмыс жоспары
ИДМ, БҒМ
ПӘ-ге ақпарат – 2016 жылғы 25 қаңтарға қарай
талап етілмейді
Медиасаланың кадрлық әлеуетін арттыру
18.
"Хабар" АҚ, "Қазақстан" РТРК" АҚ, "Қазконтент" АҚ журналистеріне KPI жеке көрсеткіштерін енгізу
есеп
ИДМ, "Хабар" АҚ (келісім бойынша), "Қазақстан" РТРК АҚ (келісім бойынша), "Қазконтент" АҚ (келісім бойынша)
ПӘ-ге есеп – 2016 жылғы 30 шілдеге қарай
талап етілмейді
19.
Қазақстандық БАҚ қызметкерлерінің шетелдік медиакорпорацияларда, сондай-ақ "Болашақ" білім беру бағдарламасы аясында шет елдердің ірі жоғарғы оқу орындарының журналистика факультеттеріндегі тағылымдамасының 2016 – 2020 жылдарға арналған жоспарын әзірлеу
тағылымдама жоспары
ИДМ, БҒМ, "Қазконтент" АҚ (келісім бойынша), "Хабар" АҚ (келісім бойынша), "Қазақстан" РТРК" АҚ (келісім бойынша), "Егемен Қазақстан" АҚ" (келісім бойынша), "РГ "Казахстанская правда" АҚ (келісім бойынша)
ПӘ-ге есеп – 2016 жылдан бастап жыл сайын 10 ақпанға қарай
талап етілмейді
20.
Елдің ЖОО журналистика факультеттерінің бітіруші курс студенттерінің жетекші отандық БАҚ-та ұзақ мерзімді практикадан және тағылымдамадан өтуінің 2016 – 2020 жылдаға арналған кестесін бекіту
кесте
ИДМ, БҒМ, "Қазконтент" АҚ (келісім бойынша), "Хабар" АҚ (келісім бойынша), "Қазақстан" РТРК" АҚ (келісім бойынша), "Егемен Қазақстан" АҚ (келісім бойынша), "РГ "Казахстанская правда" АҚ (келісім бойынша)
ПӘ-ге есеп – 2016 жылдан бастап жыл сайын 10 қыркүйекке қарай
талап етілмейді
21.
Қазақстанның медиа қоғамдастығы өкілдерінің 2016 – 2020 жылдар ішінде халықаралық көрмелерге, форумдарға, конференциялар мен сыйлықтарға қатысуын қамтамасыз ету
есеп
ИДМ, "Қазконтент" АҚ (келісім бойынша), "Хабар" АҚ (келісім бойынша), "Қазақстан" РТРК" АҚ (келісім бойынша), "Егемен Қазақстан" АҚ (келісім бойынша), "РГ "Казахстанская правда" АҚ (келісім бойынша)
ПӘ-ге есеп – 2016 жылдан бастап жыл сайын 10 ақпанға қарай
мемлекет тік БАҚ-тың меншікті қаражаты есебінен
22.
Медиасала дамуының заманауи трендтерін ескере отырып, "Журналистика" мамандығы шеңберінде білім беру бағдарламаларын әзірлеу
білім беру бағдарламалары
БҒМ, ИДМ, ОКҚ (келісім бойынша)

разработка до 15 июля 2016 года внедрение с 1 сентября 2016 года, отчет в АП к 12 сентября 2016 года
не требуется
Работа в интернете
23.
Разработать и утвердить план модернизации интернет- ресурсов отечественных СМИ на 2016 - 2017 годы
план
МИР,
АО "Казконтент" (по согласованию)
отчет в АП к 25 января 2016 года
не требуется
24.
Разработать мобильные версии и приложения для отечественных интернет-СМИ
мобильные версии и приложения интернет-СМИ
МИР,
АО "Казконтент" (по согласованию)
начиная с 10 марта 2017 года, отчет в АП раз в полугодие до конца 2020 года
в пределах предусмотренных в 2017 году- 40880375 тыс.тенге, в 2018 году - 40378557 тыс.тенге в рамках бюджетной программы 087
25.
Создать информационный интернет-телеканал
интернет-телеканал
МИР, АО "Казконтент" (по согласованию), СЦК (по согласованию)
отчет в АП до 25 июля 2017 года
за счет собственных средств АО "Казконтент"
26.
Привлечь представителей гражданской журналистики к работе в интернет-версиях ведущих республиканских печатных СМИ
отчет
МИР, АО "Егемен Қазақстан" (по согласованию), АО "РГ "Казахстанская правда" (по согласованию)
в течение 2016 - 2020 годов, отчет в АП к 25 июля ежегодно
не требуется
27.
Расширить перечень отечественных телеканалов в рамках проекта "Интернет- вещание"
отчет
МИР,
АО "Казтелерадио" (по согласованию)
в течение 2016-2020 годов, отчет в АП к 25 июля ежегодно
за счет собственных средств АО "Казтелерадио"
Производственно-техническая модернизация
28.
Подготовить и утвердить план модернизации материально- технической базы ТОО "УК "КазМедиаОрталыгы"
план
МИР, МНЭ
отчет в АП к 25 июля 2016 года
не требуется
29.
Обеспечить установку новых радиовещательных передатчиков программ радиоканалов на действующих и новых радиотелепередающих станциях
отчет
МИР,
АО "Казтелерадио" (по согласованию)
в течение 2016 - 2020 годов, отчет в АП к 25 июля ежегодно
в пределах предусмотренных в 2016 году - 9297072 тыс.тенге, в 2017 году- 10074731 тыс.тенге, в 2018 году- 6318963 тыс.тенге в рамках бюджетной программы 039
30.
Разработать план работы по совершенствованию действующей системы медиазамеров
план
МИР,
АО "Казтелерадио" (по согласованию)

2016 жылғы 15 шілдеге дейін әзірлеу 2016 жылғы 1 қыркүйектен бастап енгізу, ПӘ-ге есеп – 2016 жылғы 12 қыркүйекке дейін
талап етілмейді
Интернеттегі жұмыс
23.
Отандық БАҚ-тың интернет-ресурстарын жаңғыртудың 2016 – 2017 жылдарға арналған жоспарын әзірлеу және бекіту
жоспар
ИДМ, "Қазконтент" АҚ (келісім бойынша)
ПӘ-ге есеп – 2016 жылғы 25 қаңтарға дейін
талап етілмейді
24.
Отандық интернет-БАҚ үшін мобильдік нұсқалар мен қосымшаларды әзірлеу
интернет-БАҚ-тың мобильдік нұсқалары мен қосымшалары
ИДМ, "Қазконтент" АҚ (келісім бойынша)
2017 жылғы 10 наурыздан бастап, ПӘ-ге есеп – 2020 жылдың соңына дейін жарты жылда бір рет
087 бюджеттік бағдарлама сы аясында көзделген қаражат шегінде 2017 жылы – 40880375 мың теңге, 2018 жылы – 40378557 мың теңге
25.
Ақпараттық интернет-телеарна құру
интернет-телеарна
ИДМ, "Қазконтент" АҚ (келісім бойынша), ОКҚ (келісім бойынша)
ПӘ-ге есеп – 2017 жылдғы 25 шілдеге дейін
"Қазкон тент" АҚ меншікті қаражаты есебінен
26.
Жетекші республикалық баспа БАҚ-тың интернет-нұсқаларының жұмысына азаматтық журналистика өкілдерін тарту
есеп
ИДМ, "Егемен Қазақстан" АҚ (келісім бойынша), "РГ "Казахстанская правда" АҚ (келісім бойынша)
2016 – 2020 жылдар бойы, ПӘ-ге есеп – жыл сайын 25 шілдеге қарай
талап етілмейді
27.
"Интернет-хабар тарату" жобасы аясында отандық телеарналардың тізбесін кеңейту
есеп
ИДМ, "Қазтелерадио" АҚ (келісім бойынша)
2016 – 2020 жылдар бойы, ПӘ-ге есеп – жыл сайын 25 шілдеге қарай
"Қазтелера дио" АҚ меншікті қаражаты есебінен
Өндірістік-техникалық жаңғырту
28.
"Қазмедиаорталығы" БК" ЖШС материалдық-техникалық базасын жаңғырту жоспарын дайындау және бекіту
жоспар
ИДМ, ҰЭМ
ПӘ-ге есеп – 2016 жылғы 25 шілдеге қарай
талап етілмейді
29.
Қолданыстағы және жаңа радиотелетаратушы станцияларда радиоарналардың бағдарламаларының жаңа радиохабар таратушы құралдарын орнатуды қамтамасыз ету
есеп
ИДМ, "Қазтелерадио" АҚ (келісім бойынша)
2016 – 2020 жылдар бойы, ПӘ-ге есеп – жыл сайын 25 шілдеге қарай
039 бюджеттік бағдарлама аясында көзделген қаражат шегінде 2016 жылы – 9297072 мың теңге, 2017 жылы – 10 074 731 мың теңге, 2018 жылы – 6318963 мың теңге
30.
Медиаөлшемдердің қолданыстағы жүйесін жетілдіру бойынша жұмыс жоспарын әзірлеу
жоспар
ИДМ, "Қазтелерадио" АҚ (келісім бойынша)

отчет в АП к 20 декабря 2016 года
не требуется
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АО "РТРК "Казахстан"
-
акционерное общество "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
АО "Хабар"
-
акционерное общество "Хабар"
АО "Казконтент"
-
акционерное общество "Казконтент"
АО "Казтелерадио"
-
акционерное общество "Казтелерадио"
АО "Егемен Қазақстан"
-
акционерное общество "Егемен Қазақстан"
АО "РГ "Казахстанская правда"
-
акционерное общество "Республиканская газета "Казахстанская правда"
АП
-
Администрация Президента Республики Казахстан
ВС
-
Верховный суд Республики Казахстан
ГП
-
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
АДГСиПК
-
Агентство по делам государственной службы и противодействию коррупции Республики Казахстан
МВД
-
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МИР
-
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МЗСР
-
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МКС
-
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МО
-
Министерство обороны Республики Казахстан
МОН
-
Министерство образования и науки Республики Казахстан
МНЭ
-
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МСХ
-
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МФ
-
Министерство финансов Республики Казахстан
МЭ
-
Министерство энергетики Республики Казахстан
МЮ
-
Министерство юстиции Республики Казахстан
СЦК
-
Служба центральных коммуникаций при Президенте Республики Казахстан
СМИ
-
средства массовой информации
ТОО "УК "ҚазМедиаОрталығы"
-
товарищество с ограниченной ответственностью "Управляющая компания

ПӘ-ге есеп – 2016 жылғы 20 желтоқсанға қарай
талап етілмейді
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
"Қазақстан" РТРК" АҚ
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамы
"Хабар" АҚ
"Хабар" акционерлік қоғамы
"Қазконтент" АҚ
"Қазконтент" акционерлік қоғамы
"Қазтелерадио" АҚ
"Қазтелерадио" акционерлік қоғамы
"Егемен Қазақстан" АҚ
"Егемен Қазақстан" акционерлік қоғамы
"РГ "Казахстанская правда" АҚ
"Республиканская газета "Казахстанская правда" акционерлік қоғамы
ПӘ
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
ЖС
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
БП
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
МҚІСҚА
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі
ІІМ
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ИДМ
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
ДСӘДМ
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
МСМ
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
Қорғанысмині
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
БҒМ
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
АШМ
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қаржымині
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ЭМ
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Әділетмині
Қазақстан республикасы Әділет министрлігі
ОКҚ
Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Орталық коммуникациялар қызметі
БАҚ
бұқаралық ақпарат құралдары
"Қазмедиаорталығы" БК" ЖШС
"Қазмедиаорталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
ЖОО
жоғары оқу орны
KPI
Key performance indicator (негізгі тиімділік көрсеткіші)