О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке и проведению первого саммита Организации исламского сотрудничества по науке и технологиям
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 ноября 2016 года № 117-р
В целях выработки предложений по эффективной подготовке и проведению первого саммита Организации исламского сотрудничества по науке и технологиям 10-11 сентября 2017 года в городе Астане:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Премьер-Министр Республики Казахстан, руководитель;
Министр иностранных дел Республики Казахстан, заместитель руководителя;
Директор Департамента общеазиатского сотрудничества Министерства иностранных дел Республики Казахстан, секретарь;
Управляющий Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию);
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан;
Министр образования и науки Республики Казахстан;
Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
Министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан;
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
Министр финансов Республики Казахстан;
Министр обороны Республики Казахстан;
Министр культуры и спорта Республики Казахстан;
Министр национальной экономики Республики Казахстан;
Министр внутренних дел Республики Казахстан;
аким города Астаны;
аким города Алматы;
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию);
заместитель начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию);
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017" (по согласованию);
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан.
2. Срок действия рабочей группы определить до 30 сентября 2017 года.
3. Рабочей группе до 23 ноября 2016 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по подготовке и проведению первого саммита Организации исламского сотрудничества по науке и технологиям.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев

Ислам ынтымақтастығы ұйымының Ғылым және технологиялар жөніндегі бірінші саммитін дайындау және өткізу бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 18 қарашадағы № 117-ө өкімі
2017 жылғы 10-11 қыркүйекте Астана қаласында өтетін Ислам ынтымақтастығы ұйымының Ғылым және технологиялар жөніндегі бірінші саммитін тиімді түрде дайындау және өткізу бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, жетекші;
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі, жетекшінің орынбасары;
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Жалпыазиялық ынтымақтастық департаментінің директоры, хатшы;
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі;
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі;
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі;
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі;
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі;
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі;
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі;
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі;
Астана қаласының әкімі;
Алматы қаласының әкімі;
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет кызметі бастығының орынбасары (келісім бойынша);
"Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары.
2. Жұмыс тобының жұмыс істеу мерзімі 2017 жылғы 30 қыркүйекке дейін деп белгіленсін.
3. Жұмыс тобы 2016 жылғы 23 қарашаға дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне Ислам ынтымақтастығы ұйымының Ғылым және технологиялар жөніндегі бірінші саммитін дайындау және өткізу бойынша ұсыныстар енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев