О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 128-р "Об утверждении Плана мероприятий по модернизации работы отечественных средств массовой информации на 2015 - 2020 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 октября 2017 года № 141-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 128-р "Об утверждении Плана мероприятий по модернизации работы отечественных средств массовой информации на 2015 - 2020 годы".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев

"Отандық бұқаралық ақпарат құралдарының жұмысын жаңғырту жөніндегі 2015 - 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 128-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 4 қазандағы № 141-ө өкімі
"Отандық бұқаралық ақпарат құралдарының жұмысын жаңғырту жөніндегі 2015 - 2020 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 128-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев