100.
Об утверждении Правил проведения государственной экспертизы геологического отчета
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
101.
Об утверждении карты идентификации блоков с соответствующими координатами и индивидуальными кодами
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
102.
Об утверждении норм времени и расценок на проведение работ по государственному геологическому изучению недр
приказ МИР
МИР,
МТСЗН
май 2018 года
Токтабаев Т.С., Жакупова С.К.
103.
Об утверждении Правил ведения единого кадастра государственного фонда недр и представления информации по государственному учету запасов полезных ископаемых
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
104.
Об утверждении Правил подачи и рассмотрения заявлений на выдачу лицензий на старательство
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
105.
Об утверждении Правил представления отчетов при проведении операций по добыче общераспространенных полезных ископаемых и проведении старательства
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
106.
Об утверждении Правил проведения аукциона по участкам недр для проведения операций по разведке или добыче твердых полезных ископаемых и определении границ участка недр, право недропользования по которому выставляется на аукцион
приказ МИР
МИР
май
Токтабаев Т.С.
107.
Об утверждении Правил и сроков проведения аукциона среди заявителей, имеющих одинаковую приоритетность
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
108.
Об утверждении Правил признания производственной деятельности (технологического процесса) субъектов индустриально-инновационной деятельности деятельностью (технологическим процессом), связанной (связанным) с недропользованием
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Скляр Р.В.
109.
Об утверждении Правил проведения экономической экспертизы проектов дополнений к контракту на недропользование
приказ МФ
МФ,
МНЭ,
МЭ,
МИР
май 2018 года
Баедилов К.Е., Даленов Р.Е., Досмухамбетов М.Д., Токтабаев Т.С.
110.
Об утверждении содержания и формы рабочей программы
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
111.
Об утверждении содержания и формы рабочей программы
приказ МЭ
МЭ
май 2018 года
Досмухамбетов М.Д.
112.
Об утверждении Правил перехода на лицензионный режим недропользования, Правил работы и Положения о комиссии по контрактам на недропользование по твердым полезным ископаемым
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
113.
Об утверждении состава комиссии по контрактам на недропользование по твердым полезным ископаемым
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.

100.
Геологиялық есептің мемлекеттік сараптамасын жүргізу қағидаларын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
101.
Тиісті координаттары мен жеке кодтары бар блоктарды сәйкестендіру картасын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
102.
Жер қойнауын мемлекеттік геологиялық зерттеу жөніндегі жұмыстарды жүргізуге арналған уақыт және баға нормаларын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ, Еңбекмині
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев, С.Қ. Жақыпова
103
Мемлекеттік жер қойнауы қорының бірыңғай кадастрын енгізу қағидаларын бекіту және пайдалы қазбалар қорын мемлекеттік есепке алу бойынша ақпарат ұсыну туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
104.
Кен іздеушілікке арналған лицензияларды беруге өтініштерді беру және қарау қағидаларын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
105.
Кен іздеушілікті жүргізу және кең таралған пайдалы қазбаларды өндіру жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
106.
Жер қойнауын пайдалану құқығы аукционға шығарылатын жер қойнауы учаскесінің шекараларын айқындау және пайдалы қатты қазбаларды барлау немесе өндіру көнінде операцияларды жүргізу үшін жер қойнауы учаскелері бойынша аукцион өткізу қағидаларын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
107.
Бірдей басымдылығы бар өтініш берушілер арасында аукцион өткізу мерзімдері мен қағидаларын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
108.
Индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің өндірістік қызметін (технологиялық процесін) жер қойнауын пайдаланумен байланысты қызмет (технологиялық процесс) деп тану қағидаларын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Р.В. Скляр
109.
Жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшартқа толықтыру жобаларына экономикалық сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қаржымині бұйрығы
Қаржымині, ҰЭМ, ЭМ, ИДМ
2018 жылғы мамыр
Қ.Е. Баеділов, Р. Е. Дәленов, М.Ж. Досмұхамбетов, Т.С.Тоқтабаев
110.
Жұмыс бағдарламасының мазмұны мен нысанын бекіту туралы
ЭДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
111.
Жұмыс бағдарламасының мазмұны мен нысанын бекіту туралы
ЭМ бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы мамыр
М.Ж. Досмұхамбетов
112.
Жер қойнауын пайдаланудың лицензиялық режиміне ауысу қағидаларын, Жұмыс қағидаларын және Пайдалы қатты қазбалар бойынша жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттар жөніндегі комиссия туралы ережені бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
113.
Пайдалы қатты қазбалар бойынша жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттар жөніндегі комиссияның құрамын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев

114.
Об утверждении Правил ведения реестра выданных лицензий на недропользование
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
115.
Об утверждении Правил ведения реестра заключенных контрактов на недропользование
приказ МЭ
МЭ
май 2018 года
Досмухамбетов М.Д.
116
Об установлении минимальных нормативов и требований к ресурсам, необходимым для ликвидации разливов нефти на море, внутренних водоемах и в предохранительной зоне
приказ МЭ
МЭ
май 2018 года
Акчулаков Б.У.
117.
Об определении минимальной рейтинговой оценки
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
118.
О внесении изменений и дополнений в Правила и требования по оснащению резервуаров производственных объектов производителей нефтепродуктов, баз нефтепродуктов и автозаправочных станций (кроме автозаправочных станций передвижного типа) контрольными приборами учета, утвержденные приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 марта 2016 года № 126
приказ МФ
МФ,
МИР
март 2018 года
Баедилов К.Е., Скляр Р.В.
119.
Об утверждении Правил предоставления недропользователями в уполномоченный орган данных о нормируемых потерях
приказ МИР
МИР
май 2018 года
Токтабаев Т.С.
120.
Об утверждении положения и состава комиссии по контрактам на добычу общераспространенных полезных ископаемых
постановление
акиматы областей, городов Астана и Алматы
май 2018 года
руководители аппаратов областей, городов Астаны и Алматы
121.
Об определении размера обеспечения исполнения обязательств по ликвидации последствий старательства за один гектар
постановление
акиматы областей
май 2018 года
руководители аппаратов областей
122.
Об определении территории для старательства
постановление
акиматы областей, территориальные органы МЭ РК, территориальные подразделения МИР РК
май 2018 года
руководители аппаратов областей, территориальных органов МЭ РК, территориальных подразделений МИР РК
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан

114.
Жер қойнауын пайдалануға берілген лицензиялар тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
115.
Жер қойнауын пайдалануға арналып жасалған келісімшарттардың тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
ЭМ бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы мамыр
М.Ж. Досмұхамбетов
116.
Теңізде, ішкі су айдындарында және сақтық аймағында мұнайдың төгілуін жою үшін қажетті ресурстардың ең төменгі нормативтері мен оларға қойылатын талаптарды белгілеу туралы
ЭМ бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы мамыр
Б.О. Ақшолақов
117.
Ең төменгі рейтинг бағаларын айқындау туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
118.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 126 бұйрығымен бекітілген мұнай өнімдерін өндірушілердің өндірістік объектілерінің, мұнай өнімдері базаларының резервуарларын және автожанармай құю станцияларын жылжымалы үлгідегі автожанармай құю станцияларынан басқа) есепке алатын бақылау аспаптарымен жарақтандыру қағидалары мен талаптарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині бұйрығы
Қаржымині, ИДМ
2018 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов, Р.В. Скляр
119.
Жер қойнауын пайдаланушылардың уәкілетті органға нормаланатын ысыраптар туралы деректерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы
ИДМ бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы мамыр
Т.С. Тоқтабаев
120.
Кең таралған пайдалы қазбаларды өндіруге арналған келісімшарт жөніндегі комиссияның құрамын және ережесін бекіту туралы
қаулы
облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2018 жылғы мамыр
облыстардың, Астана және Алматы қалалары әкімдіктері аппараттарының басшылары
121.
Бір гектар үшін кен іздеушіліктің салдарын жою бойынша міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз ету көлемін айқындау туралы
қаулы
облыстардың әкімдіктері
2018 жылғы мамыр
облыстардың әкімдіктері аппараттарының басшылары
122.
Кен іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы
қаулы
облыстардың әкімдіктері, ЭМ аумақтық органдар ы, ИДМ аумақтық құрылымдық бөлімшелер
2018 жылғы мамыр
облыстардың әкімдіктері аппараттарының, ЭМ аумақтық органдарының, ИДМ аумақтық құрылымдық бөлімшелерінің басшылары
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БҒМ - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Еңбекмині - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ИДМ - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ЭМ - Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі