О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 декабря 2017 года № 158-р "Об образовании Комиссии по вопросам реализации государственной информационной политики Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2019 года № 46-р.
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 декабря 2017 года № 158-р "Об образовании Комиссии по вопросам реализации государственной информационной политики Республики Казахстан".
Премьер-Министр А. Мамин

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік ақпараттық саясатын іске асыру мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 158-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 46-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік ақпараттық саясатын іске асыру мәселелері жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 158-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр А. Мамин