О создании рабочей группы по разработке Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2020 - 2025 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июля 2019 года № 135-р
1. Создать рабочую группу по разработке Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2020 - 2025 годы (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 1 августа 2019 года разработать проект Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2020 - 2025 годы (далее - Госпрограмма).
3. Срок внесения проекта Госпрограммы в Правительство Республики Казахстан определить 30 сентября 2019 года.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на руководителя рабочей группы.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 июля 2019 года №135-р
Состав
рабочей группы по разработке проекта Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2020 - 2025 годы
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, руководитель
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента развития транзита и транспортной логистики Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь
вице-министр финансов Республики Казахстан
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель акима Мангистауской области
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан - Директор пограничной службы, генерал-майор
первый заместитель председателя Комитета административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета автомобильных дорог Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета гражданской авиации Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
директор Департамента развития отраслей экономики Министерства национальной экономики Республики Казахстан
директор Департамента внешнеэкономической политики Министерства иностранных дел Республики Казахстан
руководитель Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актюбинской области
руководитель Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атырауской области
руководитель Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жамбылской области
руководитель Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карагандинской области
руководитель Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Костанайской области
руководитель Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Восточно-Казахстанской области
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алматы
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Нур-Султана
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкента
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Акмолинской области
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алматинской области
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Северо-Казахстанской области
заместитель руководителя Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог Туркестанской области
члены Общественного совета Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (по согласованию)
руководитель сектора энергетики дирекции по управлению активами акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самұрык- Қазына" (по согласованию)
директор департамента стратегии и корпоративного развития холдинга акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию)
заместитель председателя правления по развитию акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" (по согласованию)
управляющий директор - директор департамента логистики и перевозок Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальная компания "Казавтожол" (по согласованию)
исполнительный директор по технической политике акционерного общества "Қазақстан темір жолы - грузовые перевозки" (по согласованию)
главный инженер - директор департамента технической политики акционерного общества "Пассажирские перевозки" (по согласованию)
директор департамента стратегии, GR и корпоративного развития акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан тeмip жолы" (по согласованию)
директор департамента управления портфелем проектов акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темip жолы" (по согласованию)
директор департамента стратегического планирования и развития бизнеса акционерного общества "Национальная компания "Казавтожол" (по согласованию)
главный инженер филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" "Дирекция магистральной сети" (по согласованию)
начальник управления сводного анализа и стратегического развития холдинга акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" (по согласованию)
генеральный директор объединения юридических лиц "Союз транспортных и логистических организаций и ассоциаций "KAZLOGISTICS" (по согласованию)
президент некоммерческого объединения юридических лиц "Ассоциация судовладельцев и предпринимателей морской индустрии" (по согласованию)
заместитель генерального директора объединения юридических лиц "Союз автотранспортников Республики Казахстан" (по согласованию)
исполнительный директор некоммерческого объединения юридических лиц "Ассоциация судовладельцев и предпринимателей морской индустрии" (по согласованию)
заместитель исполнительного директора некоммерческого объединения юридических лиц "Ассоциация судовладельцев и предпринимателей морской индустрии" (по согласованию)
директор представительства объединения юридических лиц "Союз международных автомобильных перевозчиков Республики Казахстан" (по согласованию)
директор некоммерческого объединения юридических лиц "Ассоциация предпринимателей морского транспорта" (по согласованию)
председатель научно-экспертного совета товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-исследовательский и проектный институт транспорта и коммуникаций" (по согласованию)
ответственный секретарь товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-исследовательский и проектный институт транспорта и коммуникаций" (по согласованию)
директор товарищества с ограниченной ответственностью "KAZAUTOCERT" (по согласованию)
директор по институциональному развитию объединения юридических лиц "Казахстанская национальная ассоциация профессиональных инженеров и консультантов"

Инфрақұрылымды дамытудың 2020 - 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жол" мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 25 шілдедегі № 135-ө өкімі
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Инфрақұрылымды дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жол" мемлекеттiк бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2019 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде Инфрақұрылымды дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жол" мемлекеттiк бағдарламасының жобасын (бұдан әрі – Мемлекеттік бағдарлама) әзірлесін.
3. Мемлекеттік бағдарламаның жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізу мерзімі 2019 жылғы 30 қыркүйек болып айқындалсын.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау жұмыс тобының жетекшісіне жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 25 шілдедегі
№ 135-ө өкіміне
қосымша
Инфрақұрылымды дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жол" мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Транзитті және көлік логистикасын дамыту департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісу бойынша)
Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары – Шекара қызметінің директоры, генерал-майор
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті төрағасының бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Азаматтық авиация комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Экономика салаларын дамыту департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Сыртқы экономикалық саясат департаментінің директоры
Ақтөбе облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының басшысы
Атырау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының басшысы
Жамбыл облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының басшысы
Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының басшысы
Қостанай облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының басшысы
Шығыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының басшысы
Алматы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары
Нұр-Сұлтан қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары
Шымкент қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары
Ақмола облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқарма басшысының орынбасары
Алматы облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары
Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары
Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары
Павлодар облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары
Солтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары
Түркістан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Қоғамдық кеңесінің мүшелері (келісу бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының активтерді басқару дирекциясы энергетика секторының басшысы (келісу бойынша)
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының холдингтің стратегиясы және корпоративтік даму департаментінің директоры (келісу бойынша)
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы дамыту жөніндегі басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Логистика және тасымалдау департаментінің директоры – басқарушы директоры (келісу бойынша)
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Қазақстан темір жолы – жүк тасымалы" акционерлік қоғамының техникалық саясат жөніндегі атқарушы директоры (келісу бойынша)
"Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамының бас инженері – техникалық саясат департаментінің директоры (келісу бойынша)
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы стратегия, GR және корпоративтік даму департаментінің директоры (келісу бойынша)
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы жобалар портфелін басқару департаментінің директоры (келісу бойынша)
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы стратегиялық жоспарлау және бизнесті дамыту департаментінің директоры (келісу бойынша)
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы "Магистральдық желі дирекциясы" филиалының бас инженері (келісу бойынша)
"Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамының холдингтің жиынтық талдау және стратегиялық даму басқармасының бастығы (келісу бойынша)
"KAZLOGISTICS" көліктік және логистикалық ұйымдар мен қауымдастықтар одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Кеме ұстаушылар және теңіз индустрияның кәсіпкерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалардың коммерциялық емес бірлестігінің президенті (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасы Автокөлікшілер одағы" заңды тұлғалар бірлестігі директорының орынбасары (келісу бойынша)
"Кеме ұстаушылар және теңіз индустрияның кәсіпкерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалардың коммерциялық емес бірлестігінің атқарушы директоры (келісу бойынша)
"Кеме ұстаушылар және теңіз индустрияның кәсіпкерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалардың коммерциялық емес бірлестігі атқарушы директорының орынбасары (келісу бойынша)
"Қазақстан Республикасы халықаралық автомобильмен тасымалдаушылар одағы" заңды тұлғалар бірлестігінің директоры (келісу бойынша)
"Теңіз көлігі кәсіпкерлерінің қауымдастығы" коммерциялық емес заңды тұлғалар бірлестігінің директоры (келісу бойынша)
"Көлік және байланыс ғылыми-зерттеу және жобалық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғылыми-зерттеу кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)
"Көлік және байланыс ғылыми-зерттеу және жобалық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жауапты хатшысы (келісу бойынша)
"KAZAUTOCERT" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)
"Қазақстандық ұлттық кәсіби инженерлер мен консультанттар қауымдастығының" институционалдық даму бойынша директоры (келісу бойынша)