О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 марта 2017 года № 28-р "О создании Комиссии по эффективному использованию бюджетных средств"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2020 года № 15-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 марта 2017 года № 28-р "О создании Комиссии по эффективному использованию бюджетных средств" следующие изменения:
в пункте 1:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, руководитель";
строку "Министр финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя" исключить;
строку "вице-министр финансов Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"вице-министр финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя";
строку "председатель Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"председатель Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь";
строку "заместитель руководителя Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба) (по согласованию)";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Комиссии до 1 декабря 2020 года по мере необходимости рассматривать факты нарушений по использованию бюджетных средств и выработанные по итогам рассмотрения предложения вносить в Правительство Республики Казахстан";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Смаилова А.А.".
Премьер-Министр А. Мамин

"Бюджет қаражатын тиімді пайдалану жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 1 наурыздағы № 28-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 15-ө өкімі
"Бюджет қаражатын тиімді пайдалану жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 1 наурыздағы № 28-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, басшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, басшы";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, басшының орынбасары" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, басшының орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің төрағасы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің төрағасы, хатшы";
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы Ұлттық бюросы (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кызмет) басшысының орынбасары (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының орынбасары (келісім бойынша)";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Комиссия 2020 жылғы 1 желтоқсанға дейін қажет болған жағдайда бюджет қаражатының пайдаланылуы бойынша бұзушылықтар фактілерін қарасын және қарау қорытындылары бойынша әзірленген ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Ә.А. Смайыловқа жүктелсін.".
Премьер-Министр А. Мамин