О внесении изменений и дополнений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 2020 года № 71-р.
Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 11-р "О Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности":
в составе Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
строку "ответственный секретарь Министерства цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;" изложить в следующей редакции:
"ответственный секретарь Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;";
дополнить строками следующего содержания:
"депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию);";
"ответственный секретарь Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;";
"вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан;";
"заместитель председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (по согласованию);";
строку "заместитель директора Службы внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар" (по согласованию);" исключить.
2) в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2018 года № 102-р "О Комиссии по систематизации законодательства и его модернизации":
в составе Комиссии по систематизации законодательства и его модернизации, утвержденном указанным распоряжением:
строку "ответственный секретарь Министерства цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;" изложить в следующей редакции:
"ответственный секретарь Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;";
строку "директор государственного учреждения "Институт законодательства Республики Казахстан" (по согласованию);" изложить в следующей редакции:
"директор республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан;";
дополнить строками следующего содержания:
"ответственный секретарь Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;";
"вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан;";
"заместитель председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (по согласованию);";
строку "директор Департамента государственной политики в области средств массовой информации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан;" исключить.
Премьер-Министр А. Мамин

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 18 мамырдағы № 71-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 11-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің жауапты хатшысы;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің жауапты хатшысы;";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісу бойынша);";
"Қазақстан Республикасының Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрлігінің жауапты хатшысы;";
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі;";
"Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша);";
"Қазақстан Республикасының "Сырбар" сыртқы барлау қызметі директорының орынбасары (келісу бойынша);" деген жол алып тасталсын;
2) "Заңнаманы жүйелеу және оны жаңғырту жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 тамыздағы № 102-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Заңнаманы жүйелеу және оны жаңғырту жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің жауапты хатшысы;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің жауапты хатшысы;";
"Қазақстан Республикасының Заңнама институты" мемлекеттік мекемесінің директоры (келісу бойынша);" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасы Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының директоры (келісу бойынша);";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрлігінің жауапты хатшысы;";
"Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі;";
"Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша);";
"Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік саясат департаментінің директоры;" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр А. Мамин