О признании утратившими силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 октября 2017 года № 145-р "О Межведомственной комиссии по вопросам приобретения общественно значимой литературы" и подпункта 1) распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 96-р "О внесении изменений и дополнений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 марта 2021 года № 47-р
Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 октября 2017 года № 145-р "О Межведомственной комиссии по вопросам приобретения общественно значимой литературы";
2) подпункт 1) распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 96-р "О внесении изменений и дополнений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан".
Премьер-Министр А. Мамин

"Қоғамдық маңызы бар әдебиетті сатып алу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 145-ө өкімінің және "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 96-ө өкімінің 1) тармақшасының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 3 наурыздағы № 47-ө өкімі.
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қоғамдық маңызы бар әдебиетті сатып алу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 145-ө өкімі;
2) "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 96-ө өкімінің 1) тармақшасы.
Премьер-Министр А. Мамин