Об утверждении Дорожной карты по модернизации акционерного общества "Казахфильм" имени Шакена Айманова" на 2021 - 2023 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 июня 2021 года № 101-р
1. Утвердить прилагаемую Дорожную карту по модернизации акционерного общества "Казахфильм" имени Шакена Айманова" на 2021 - 2023 годы (далее - Дорожная карта).
2. Центральным государственным органам и иным организациям (по согласованию), ответственным за исполнение Дорожной карты:
1) принять необходимые меры по реализации Дорожной карты;
2) ежегодно до 1 декабря представлять информацию о ходе реализации Дорожной карты в Министерство культуры и спорта Республики Казахстан (далее - Министерство).
3. Министерству ежегодно до 25 декабря представлять в Правительство Республики Казахстан информацию о ходе исполнения Дорожной карты.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство.
Премьер-Министр А. Мамин
Утверждена
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 июня 2021 года № 101-р
Дорожная карта
по модернизации акционерного общества "Казахфильм" имени Шакена Айманова" на 2021 - 2023 годы
№ п/п Наименование мероприятия Форма завершения Ответственные за исполнение (реализацию) Сроки исполнения Предполагаемые расходы Источник финансирования
1 2 3 4 5 6 7
Первый этап.
Разработка проектных документов и прохождение экспертиз
1.
Внесение в МНЭ ФЭО по техническому оснащению и приобретению транспорта
ФЭО
МКС
март
2021 года
не требуются
2.
Рассмотрение в МНЭ ФЭО по техническому оснащению и приобретению транспорта
экономическое заключение
МНЭ, АО "КЦ ГЧП" (по согласованию)
10 мая
2021 года
не требуются
3.
Разработка ТЭО на реконструкцию инженерных сетей, зданий и приобретение складов (ангаров) на территории АО "Казахфильм"
ТЭО
МКС
март
2021 года
3,2 млрд тенге
внебюджетные средства
4.
Разработка и внесение ГИП в МНЭ на реконструкцию инженерных сетей, зданий и приобретение складов (ангаров) на территории АО "Казахфильм"
ГИП
МКС
март
2021 года
3,2 млрд тенге
внебюджетные средства
5.
Рассмотрение МНЭ ГИП на реконструкцию инженерных сетей, зданий и приобретение складов (ангаров) на территории АО "Казахфильм"
экономическое заключение
МНЭ
апрель
2021 года
не требуются
-
6.
Разработка ФЭО на реконструкцию инженерных сетей, зданий и приобретение складов (ангаров) на территории АО "Казахфильм"
ФЭО
МКС
май
2021 года
3,2 млрд тенге
внебюджетные средства
7.
Рассмотрение МНЭ ФЭО на реконструкцию инженерных сетей, зданий и приобретение складов (ангаров) на территории АО "Казахфильм"
экономическое заключение
МНЭ, АО "КЦ ГЧП" (по согласованию)
июнь
2021 года
не требуются
-
8.
Разработка ПСД на реконструкцию инженерных сетей, зданий и приобретение складов (ангаров) на территории АО "Казахфильм"
ПСД
МКС
июль
2021 года
3,2 млрд тенге
внебюджетные средства
Второй этап.
Проведение практических работ
9.
Проведение работ по техническому оснащению и приобретению специализированного автотранспорта
акт выполненных работ
МКС
2021 год

"Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм" акционерлік қоғамын жаңғырту жөніндегі 2021 - 2023 жылдарға арналған жол картасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 4 маусымдағы № 101-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм" акционерлік қоғамын жаңғырту жөніндегі 2021 - 2023 жылдарға арналған жол картасы (бұдан әрі - Жол картасы) бекітілсін.
2. Жол картасының орындалуына жауапты орталық мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдар (келісу бойынша):
1) Жол картасын іске асыру жөнінде қажетті шаралар қабылдасын;
2) жыл сайын 1 желтоқсанға дейін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігіне (бұдан әрі - Министрлік) Жол картасының іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Министрлік жыл сайын 25 желтоқсанға дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жол картасының орындалу барысы туралы ақпарат берсін.
4. Осы өкімнің орындалуына бақылау Министрлікке жүктелсін.
Премьер-Министр А.Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 4 маусымдаға
№ 101-ө өкімімен бекітілген
"Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм" акционерлік қоғамын жаңғырту жөніндегі 2021 - 2023 жылдарға арналған жол картасы
Р/с №
Іс-шараның атауы
Аяқталу нысаны
Орындауға (іске асыруға) жауаптылар
Орындау мерзімі
Болжамды шығыстар
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
Бірінші кезең.
Жобалау құжаттарын әзірлеу және сараптамалардан өту
1.
Техникалық жарақтандыру және көлік сатып алу жөніндегі ҚЭН-ді ҰЭМ-ге енгізу
ҚЭН
МСМ
2021 жылғы наурыз
Талап етілмейді
-
2.
Техникалық жарақтандыру және көлік сатып алу жөніндегі ҚЭН-ді ҰЭМ-де қарау
Экономикалық қорытынды
ҰЭМ, "ҚМ ЖӘО" АҚ (келісу бойынша)
2021 жылғы 10 мамыр
Талап етілмейді
-
3.
"Қазақфильм " АҚ аумағында инженерлік желілерді, ғимараттарды реконструкциялауға және қоймаларды (ангарларды) сатып алуға ТЭН әзірлеу
ТЭН
МСМ
2021 жылғы наурыз
3,2 млрд теңге
бюджеттен тыс қаражат
4.
"Қазақфильм " АҚ аумағында инженерлік желілерді, ғимараттарды реконструкциялауға және қоймаларды (ангарларды) сатып алуға МИҰ-ны әзірлеу және ҰЭМ-ге енгізу
МИҰ
МСМ
2021 жылғы наурыз
3,2 млрд теңге
бюджеттен тыс қаражат
5.
"Қазақфильм " АҚ аумағында инженерлік желілерді, ғимараттарды реконструкциялауға және қоймаларды (ангарларды) сатып алуға МИҰ-ны ҰЭМ-де қарау
Экономикалық қорытынды
ҰЭМ
2021 жылғы сәуір
талап етілмейді
-
6.
"Қазақфильм " АҚ аумағында инженерлік желілерді, ғимараттарды реконструкциялауға және қоймаларды (ангарларды) сатып алуға ҚЭН-ді әзірлеу
ҚЭН
МСМ
2021 жылғы мамыр
3,2 млрд теңге
бюджеттен тыс қаражат
7.
"Қазақфильм " АҚ аумағында инженерлік желілерді, ғимараттарды реконструкциялауға және қоймаларды (ангарларды) сатып алуға ҚЭН-ді ҰЭМ-де қарау
Экономикалық қорытынды
ҰЭМ, "ҚМ ЖӘО" АҚ (келісу бойынша)
2021 жылғы маусым
талап етілмейді
-
8.
"Қазақфильм " АҚ аумағында инженерлік желілерді, ғимараттарды реконструкциялауға және қоймаларды (ангарларды) сатып алуға ЖСҚ-ны әзірлеу
ЖСҚ
МСМ
2021 жылғы шілде
3,2 млрд теңге
бюджеттен тыс қаражат
Екінші кезең.
Практикалық жұмыс жүргізу
9.
Техникалық жарақтандыру және мамандандырылған автокөлікті сатып aлy бойынша жұмыс жүргізу
орындалған жұмыстардың актісі
МСМ
2021 жыл

5,9 млрд тенге*
РБ
2022 год
0,9 млрд тенге*
2023 год
0,4 млрд тенге*
10.
Реконструкция инженерных сетей, зданий и приобретение складов (ангаров) на территории АО "Казахфильм"
акт выполненных работ
МКС
2021 год
2,0 млрд тенге*
РБ
2022 год
1,2 млрд тенге*
11.
Презентация модернизированной киностудии АО "Казахфильм"
презентация
МКС
декабрь
2023 года
не требуются
* Объем финансирования будет уточняться при формировании и уточнении республиканского бюджета на соответствующий финансовый год в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ПСД - проектно-сметная документация
ФЭО - финансово-экономическое обоснование
ГИП - государственное инвестиционное предложение
МКС - Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РБ - республиканский бюджет
ТЭО - технико-экономическое обоснование
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахфильм" - акционерное общество "Казахфильм" имени Шакена Айманова"
АО "КЦ ГЧП" - акционерное общество "Казахстанский центр государственно-частного партнерства

5,9 млрд теңге*
РБ
2022 жыл
0,9 млрд тенге*
2023 жыл
0,4 млрд тенге*
10.
"Қазақфильм " АҚ аумағындағы инженерлік желілерді, ғимараттарды реконструкциялау және қоймаларды (ангарларды) сатып алу
орындалған жұмыстардың актісі
МСМ
2021 жыл
2,0 млрд теңге*
РБ
2022 жыл
1,2 млрд теңге*
11.
Қазақфильм" АҚ-ның жаңғыртылған киностудияның таныстырылымы
таныстырылым
МСМ
2023 жылғы желтоқсан
талап етілмейді
-
*Қаржыландыру көлемі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетті қалыптастыру және нақтылау кезінде нақтыланатын болады.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖСҚ - жобалау-сметалық құжаттама
МСМ - Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"ҚМЖӘО" АҚ - "Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамы
ҚЭН - қаржы-экономикалық негіздеме
МИҰ - мемлекеттік инвестициялық ұсыныс
РБ - республикалық бюджет
ТЭН - техникалық-экономикалық негіздеме
"Қазақфильм" АҚ — "Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм" акционерлік қоғамы