Об образовании Правительственной комиссии по вопросам функционирования аэропорта города Шымкента
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2023 года № 43-р.
1. Образовать Правительственную комиссию по вопросам функционирования аэропорта города Шымкента (далее – Комиссия) в составе согласно приложению.
2. Комиссии незамедлительно приступить к работе и выработать конкретные меры по решению проблем.
Премьер-Министр А. Смаилов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 марта 2023 года № 43-р
Состав
Правительственной комиссии по вопросам функционирования аэропорта города Шымкента
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель председателя
аким города Шымкента
первый заместитель Руководителя Аппарата Правительства Республики Казахстан
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
заместитель Министра обороны Республики Казахстан
вице-министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр юстиции Республики Казахстан
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Генерального Прокурора Республики Казахстан
(по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (по согласованию)
региональный инспектор Отдела развития реального сектора и регионов Аппарата Правительства Республики Казахстан

Шымкент қаласы әуежайының жұмыс істеуі мәселелері жөнінде үкіметтік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 43-ө өкімі
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Шымкент қаласы әуежайының жұмыс істеуі мәселелері жөнінде үкіметтік комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылсын.
2. Комиссия жұмысқа дереу кіріссін, проблемаларды шешу бойынша нақты шаралар қабылдауды қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2023 жылғы 14 наурыздағы
№ 43-ө өкіміне
қосымша
Шымкент қаласы әуежайының жұмыс істеуі мәселелері жөніндегі үкіметтік комиссияның құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, төрағаның орынбасары
Шымкент қаласының әкімі
Қазақстан Республикасының Үкіметі Аппараты Басшысының бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Бас прокурорының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппаратының Нақты секторды және өңірлерді дамыту бөлімінің өңірлік инспекторы