Об упразднении Государственной комиссии по реорганизации Национальной академии наук Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июля 2024 года № 99-р.
В соответствии с пунктом 26 Правил образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247:
упразднить Государственную комиссию по реорганизации Национальной академии наук Республики Казахстан, созданную распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 ноября 2022 года № 180-р "О создании Государственной комиссии по реорганизации Национальной академии наук Республики Казахстан".
Премьер-Министр О. Бектенов

Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясын қайта ұйымдастыру жөніндегі мемлекеттік комиссияны тарату туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 16 шілдедегі № 99-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларының 26-тармағына сәйкес:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясын қайта ұйымдастыру жөнінде мемлекеттік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 180-ө өкімімен құрылған Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясын қайта ұйымдастыру жөніндегі мемлекеттік комиссия таратылсын.
Премьер-Министр О. Бектенов