Об использовании кpедита Канады
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 7 октябpя 1992 года N 293-p
1. Одобрить итоги переговоров между Казахским акционерным банком "Туранбанк" и Департаментом развития экспорта Канады об использовании кредитной линии Канады.
2. Уполномочить Казахский акционерный банк "Туранбанк" производить расчеты в иностранной валюте от имени Кабинета Министров Казахстан в тех случаях, когда Туранбанк действует по поручению Кабинета Министров Республики Казахстан как заемщик в отношении ссуд в иностранной валюте.
3. Казахскому акционерному банку "Туранбанк" подготовить и представить на утверждение в Кабинет Министров Республики Казахстан список проектов для финансирования за счет кредита Канады на сумму 20000000 долларов США.
4. Выделить Кокчетавской областной администрации в счет кредита Канады 5000000 долларов США для осуществления строительства и комплектации оборудованием предприятия по переработке маслосемян рапса.
5. Казахскому акционерному банку "Туранбанк" в лице Председателя Правления О.М.Бейсенова подписать Соглашение о ссуде и Соглашение о процедуре предоставления на сумму 3068000 долларов США с Департаментом развития экспорта Канады (ЕДС) для финансирования покупки зерноуборочных комбайнов и связанного с ними оборудования фирмы "Вестерн Комбайн Корпорейшн", (Монитоба, Канада) для совхоза "Армавирский" (Акмолинская область).
Премьер-министр

"Тұранбанк" банкi мен Канаданың экспортты дамыту Департаментiнiң арасындағы келiссөздер туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 7 қазан 1992 ж. N 293-ө
1. Канада несие желiсiн пайдалану туралы Қазақ акционерлiк "Тұранбанк" банкi мен Канаданың экспортты дамыту Департаментiнiң арасындағы келiссөздердiң қорытындысы мақұлдансын.
2. Тұранбанк шетел валютасындағы қарызға қатысты Заемшы ретiнде Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң тапсырмасы бойынша iс-қимыл жасаған жағдайда, Қазақ акционерлiк "Тұранбанк" банкiне Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң атынан шетел валютасымен есеп айырысу өкiлеттiгi берiлсiн.
3. Қазақ акционерлiк "Тұранбанк" банкi 20000000 АҚШ доллары сомасында Канада несиесi есебiнен қаржыландырылатын жобалардың тiзiмiн әзiрлеп, Қазақстан Министрлер Кабинетiнiң бекiтуiне ұсынсын.
4. Көкшетау облысының әкiмшiлiгiне рапстың майлы дәнiн өңдейтiн кәсiпорын салуына және жабдықтармен жарақтануына Канада несиесi есебiнен 5000000 АҚШ доллары бөлiнсiн.
5. Қазақ акционерлiк "Тұранбанк" банкi Басқарма Төрағасы О.М. Бейсенов арқылы "Қарыз туралы келiсiмге" "Армавир" совхозына /Ақмола облысы/ арналған егiн жинау комбайндары мен "Вестерн Комбайн Корпорейшн" фирмасының /Манитоба, Канада/ оларға арналған жабдықтарын сатып алуды қаржыландыру үшiн Канаданың экспортты дамыту Департаментiмен /ЕДС/ 3068000 АҚШ доллары сомасындағы "Ұсыну ретi туралы келiсiмге" қол қойсын.
Премьер-министр