О поставке железоpудного концентpата
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 29 октябpя 1992 года N 320-p
В целях обеспечения финансирования производства титано-циркониевых концентратов для Усть-Каменогорского титано-магниевого комбината разрешить Лисаковскому горно-обогатительному комбинату поставку на экспорт в 1992 году железорудного концентрата и установить, в виде исключения, ставку налога на экспорт в размере 10 процентов валютной выручки с 1 октября 1992 г.
Премьер-министр

Темiр кенi концентратын экспортқа шығаруға рұқсат ету туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 29 қазан 1992 ж. N 320-ө
Өскемен титан-магний комбинаты үшiн титан-цирконий концентраты өндiрiсiн қаржыландыруды қамтамасыз ету мақсатында Лисаков кен-байыту комбинатына 1992 жылы темiр кенi концентратын экспортқа шығаруға рұқсат етiлсiн және 1 қазаннан бастап ерекшелiк ретiнде валютаға сатқаннан түскен түсiмге 10 процент мөлшерiнде салық ставкасы белгiленсiн.
Премьер-министр