О командировках
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 5 ноября 1993 года N 491-p
В связи со сложной ситуацией в финансово-денежной сфере запретить с 5 ноября 1993 года до особого указания командировки за пределы Республики Казахстан работникам центральных органов исполнительной власти, местных администраций, государственных предприятий, учреждений и организаций.
В исключительных случаях такие командировки могут осуществляться только по разрешению Кабинета Министров.
Премьер-министр

Iссапарлар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 5 қараша 1993 ж. N 491-ө
Қаржы-ақша саласындағы күрделi жағдайға байланысты ерекше нұсқау болғанға дейiн 1993 жылғы 5 қарашадан бастап орталық атқарушы өкiмет органдары, жергiлiктi әкiмшiлiктер, мемлекеттiк кәсiпорындар, мекемелер мен ұйымдар қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге iссапарға шығуына тыйым салынсын.
Ерекше жағдайда мұндай iссапарлар тек қана Министрлер Кабинетiнiң рұқсатымен жүзеге асырылады.
Премьер-министр