О газетах "Егемен Казакстан" и "Казахстанская пpавда"
РАСПОРЯЖЕНИЕ Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 13 мая 1994 г. N 197-p
1. В целях оперативного информирования населения о важнейших событиях общественно-политической жизни, ходе экономических реформ Министерству печати и массовой информации Республики Казахстан обеспечить регулярный выход газет "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда".
2. Министерству финансов Республики Казахстан за счет уточнения ассигнований республиканского бюджета на 1994 год по финансированию средств массовой информации выделить Министерству печати и массовой информации Республики Казахстан средства для приобретения 280 тыс. долларов США для оснащения компьютерной техникой редакций газет "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда".
3. Министерству труда Республики Казахстан совместно с Министерством финансов Республики Казахстан разработать систему оплаты труда, имея в виду повышение ее для работников государственных средств массовой информации.
4. Главе Алматинской городской администрации выделить земельный участок под строительство жилья для коллективов газет "Егемен Казакстан" и "Казахстанская правда".
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Егемен Қазақстан" мен "Казахстанская правда" газеттерi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1994 жылғы 13 мамыр N 197
1. Халықты қоғамдық-саяси өмiрдiң аса маңызды оқиғалары мен экономикалық реформалардың барысы жайында жедел хабардар ету мақсатында Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi "Егемен Қазақстан" мен "Казахстанская правда" газеттерiнiң ұдайы шығып тұруын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бұқаралық ақпарат құралдарын қаржыландыру жөнiндегi 1994 жылға арналған республикалық бюджеттiң қаражатын дәлдеу есебiнен "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда" газеттерiнiң редакцияларын компьютерлiк техникамен жарақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Баспасөз жеке бұқаралық ақпарат министрлiгiне 280 мың АҚШ долларын бөлсiн.
3. Мемлекеттiк баспасөз құралдары қызметкерлерiнiң жалақысын
арттыруды ескере отырып Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгiмен бiрге оларға еңбекақы
төлеу жүйесiнiң мәселелерiн пысықтасын.
4. Алматы қаласының әкiмi "Егемен Қазақстан" және "Казахстанская
правда" газеттерiнiң қызметкерлерiне арнап тұрғын үйлер салу үшiн
жер учаскесiн бөлсiн.
Премьер-министрi