О документах, удостоверяющих окончание учебных заведений
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 16 мая 1994 года N 198-p
1. Министерству образования Республики Казахстан:
в месячный срок разработать и утвердить единые формы документов государственного образца, удостоверяющие окончание учебных заведений Республики Казахстан;
совместно с Национальным банком Республики Казахстан обеспечить их изготовление.
2. Министерствам и ведомствам, имеющим учебные заведения, ежегодно представлять в Министерство образования Республики Казахстан заявки на указанные документы.
Премьер-министр

Оқу орнын бiтiргенiн куәландыратын құжат туралы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕМЬЕР-МИНИСТРIНIҢ ӨКIМI 16 мамыр 1994 ж. N 198-ө
1. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi:
Қазақстан Республикасының оқу орнын бiтiргенiн куәландыратын мемлекеттiк үлгiдегi құжаттың бiрыңғай нысанын бiр ай мерзiмде әзiрлесiн әрi бекiтетiн болсын;
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiмен бiрлесiп оларды дайындауды қамтамасыз етсiн.
2. Оқу орындары бар министрлiктер мен ведомстволар осы құжаттарға өтiнiмдi Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiне жыл сайын табыс өтiп отырсын.
Премьер-министр