О передаче здания
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 9 сентября 1994 г. N 362-р
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1993 г. N 1344 U931344_ "О новой жилищной политике" и, учитывая необходимость увеличения Уставного фонда Жилстройбанка для привлечения кредитных ресурсов и наибольшей эффективности их использования:
1. Передать в Уставный фонд Государственного банка жилищного строительства находящееся на его балансе здание в г.Алматы по ул. Шевченко, 100 (полностью) с правом залога.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу совместно с Государственным Банком жилищного строительства осуществить государственную оценку стоимости здания.
3. Государственному Банку жилищного строительства произвести перерегистрацию Уставного фонда в Национальном Банке Республики Казахстан.
Премьер-министр

Алматы қаласының Шевченко көшесiндегi 100-үй туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 9 қыркүйек 1994 ж. N 362-ө
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жаңа тұрғын үй саясаты туралы" 1993 жылғы 6 қыркүйектегi N 1344 Жарлығына сәйкес және Тұрғын үй құрылыс банкiнiң жарғылық қорын ұлғайту қажеттiгiн ескере отырып, кредит ресурстарын тарту және оның барынша тиiмдi жұмсалуы үшiн:
1. Мемлекеттiк тұрғын үй құрылыс банкiнiң жарғылық қорына оның балансында тұрған Алматы қаласының Шевченко көшесiндегi 100-үй (толығымен) кепiлдiк құқымен берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Мемлекеттiк тұрғын үй құрылыс банкiсiмен бiрлесе отырып үйдiң мемлекеттiк құнын есептеп шығарсын.
3. Мемлекеттiк тұрғын үй құрылыс банкiсi жарғылық қорды Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiсiнде қайтадан тiркеуден өткiзсiн.
Премьер-министр