О составе межотpаслевой пpоизводственно-хозяйственной ассоциации "Павлодаpский пpомышленно-финансовый альянс"
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 17 янваpя 1995 г. N 23-p
В соответствии с пунктом 3 Положения о межотраслевой производственно-хозяйственной ассоциации, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 г. N 1122 P941122_ разрешить Ермаковскому ферросплавному заводу, а также акционерным обществам "Тургайское бокситовое рудоуправление", "Краснооктябрьское бокситовое рудоуправление", "Керегетас" (известняковый карьер) войти в состав межотраслевой производственно-хозяйственной ассоциации "Павлодарский промышленно-финансовый альянс".
Премьер-министр

"Павлодар өнеркәсiп-қаржы альянсы" салааралық өндiрiстiк-шаруашылық ассоциациясының құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1995 жылғы 17 қаңтардағы N 23-р өкiмi
"Павлодар өнеркәсiп - қаржы альянсы" салааралық өндiрiстiк шаруашылық ассоциациясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қазандағы N 1122 қаулысымен бекiтiлген Салааралық өндiрiстiк - шаруашылық ассоциациясы туралы ереженiң 3-тармағына сәйкес Ермак ферроқорытпа заводына, сондай-ақ "Торғай боксит кен басқармасы", "Краснооктябрь боксит кен басқармасы", "Керегетас" (iзбестi карьер) акционерлiк қоғамдарына "Павлодар өнеркәсiп-қаржы альянсы" салааралық өндiрiстiк-шаруашылық ассоциациясының құрамына кiруге рұқсат етiлсiн.
Премьер-министр