О пpодлении функций Госудаpственного комитета Республики Казахстан по госудаpственному имуществу
Распоряжение Первого заместителя Премьер-министра Республики Казахстан от 23 марта 1995 г. N 7-15-р
1. Впредь, до разграничения функций Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации, Государственный комитет Республики Казахстан по государственному имуществу (Калмурзаев С.С.) продолжает выполнять возложенные на него функции и принимает решения, входящие в его компетенцию.
2. Председателю Государственного комитета Республики Казахстан
по управлению государственным имуществом в установленном порядке
внести на утверждение в Кабинет Министров республики проекты
Положений о Государственном комитете Республики Казахстан по
управлению государственным имуществом и Государственном комитете
Республики Казахстан по приватизации.
Первый заместитель
Премьер-министра

Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнің құзыретін ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрi Бiрiншi орынбасарының 1995 жылғы 23 наурыздағы N 7-15-ө өкімі
1. Алдағы уақытта, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мiндеттерi айқындалғанға дейiн, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi (Қалмырзаев С.С.) өзiне жүктелген мiндеттердi атқаруды жалғастыра бередi және өзiнiң құзырына енетiн шешiмдердi қабылдайды.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi және Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы Ережелердiң жобаларын белгiленген тәртiппен республика Министрлер Кабинетiнiң бекiтуiне ұсынсын.
Премьер-министрдiң
бiрiншi орынбасары