О выделении средств для финансирования чрезвычайных ситуаций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июня 1996 г. N 262-р
1. В целях предупреждения и ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций 39,0 (тридцать девять) млн.тенге, из них:
Акиму Талдыкорганской области на проведение противоселевых мероприятий и ликвидацию последствий весенних паводков - 15,0 (пятнадцать) млн.тенге;
Минздраву на развитие и оснащение центра экстремальной медицины - 10,0 (десять) млн.тенге;
Казгидромету на проведение гидрологических работ во время паводков, наблюдений за снежными лавинами и селями - 4,0 (четыре) млн.тенге;
Акиму Карагандинской области на ликвидацию последствий взрыва газа в жилом доме N 31 микрорайона N 2 г. Сарани - 10,0 (десять) млн.тенге;
2. Акимам Талдыкорганской, Карагандинской областей, Министру здравоохранения, Начальнику Казгидромета по итогам 1996 года доложить Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах выполненных работ и использованных средствах.
3. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан обеспечить строгий контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр

Төтенше жағдайларды қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 5 маусым N 262
1. Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар зардаптарының алдын алу және оларды жою мақсатында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше жағдайларды қаржыландыруға арналған резерв қорынан 39,0 (отыз тоғыз) млн. теңге, бұдан:
Талдықорған облысының әкiмiне селге қарсы шаралар жүргiзуге және көктемгi су тасқыны зардаптарын жою үшiн - 15,0 (он бес) млн. теңге;
Денсаулықминiне экстремальдық медицина орталығын дамыту мен жарақтандыруға - 4,286 млн. теңге (төрт миллион екi жүз сексен алты мың теңге); <*>
Қазгидрометке су тасқыны, қар көшкiнi мен сел жүруiн бақылау кезiнде гидрологиялық жұмыстар жүргiзуге - 4,0 (төрт) млн. теңге;
Қарағанды облысының әкiмiне Саран қаласындағы N 2 шағын ауданының N 31 үйiнде болған газ жарылысы зардаптарын жоюға 10,0 (он) млн. теңге бөлiнсiн.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 3-абзацына өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң
1996.11.25. N 530 - өкiмiмен. R960530_
2. Талдықорған, Қарағанды облыстарының әкiмдерi, Денсаулық сақтау министрi, Қазгидромет бастығы 1966 жылдың қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне орындалған жұмыс пен жұмсалған қаражат көлемi туралы мәлiмдейтiн болсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қаржы-валюталық бақылау комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатты жұмсалуына қатаң бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр