О выделении средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 1996 г. N 272-р
Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций 5,0 (пять) млн.тенге Управлению делами Президента Республики Казахстан на сейсмоусиление здания неврологического отделения Медицинского центра.
Заместитель
Премьер-Министра

Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Респуликасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 10 маусым N 272
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан төтенше жағдайларды қаржыландыру үшiн Медицина орталығының неврологиялық бөлiмшесiнiң ғимаратын сейсмокүшейтуге Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасына 5,0 (бес) млн. теңге бөлiнсiн.
Премьер-Министрдiң
орынбасары