Об импорте специзделий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 302-р
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 298 P960298_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" разрешить акционерному обществу "Машиностроительный завод" (г. Алматы) ввоз в 1996 году специзделий КЯ 4.078.016.01 - 4 комплекта, КЯ 4.078.017-01 - 4 комплекта и КЯ 2.300.019 - 20 комплектов (код ТН ВЭД 9306) из Украины согласно договору от 25 сентября 1995 года N 74-95.
Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке.
Премьер-Министр

Арнайы бұйымдарды импорттау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 25 маусым N 302
"Қазақстан Республикасындағы тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 P960298_ қаулысына сәйкес "Машина жасау зауыты" акционерлiк қоғамына (Алматы қаласы) 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 74-95 шартқа орай 1996 жылы Украинадан КЯ 4.078.016-01 - 4 жиынтық, КЯ 4.078.017-01 - 4 жиынтық және КЯ 2.300.019 - 20 жиынтық арнайы бұйымдар (СЭҚ ТН коды 9306) әкелуге рұқсат берiлсiн.
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi белгiленген тәртiппен лицензия берсiн.
Премьер-Министр