О реконструкции вагонного депо
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июля 1996 г. N 315-р
В целях организации заводского ремонта пассажирских вагонов в республике, своевременного открытия льготной кредитной линии Международного фонда экономического содействия (Япония):
1. Согласиться с предложением Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан о реконструкции вагонного депо станции Алматы-I со строительством новых производственных площадей.
2. Управлению Алматинской железной дороги реконструкцию вагонного депо осуществить с применением передовой технологии ремонта, максимально исключающей экологическую вредность производства.
Заместитель
Премьер-Министра

Вагон депосын жаңарту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 3 шiлде N 315
Республикада жолаушылар вагондарын зауыттық жөндеудi ұйымдастыру, Халықаралық экономикалық жәрдемдесу қорының (Жапония) жеңiлдетiлген кредит желiсiн дер кезiнде ашу мақсатында:
1. Жаңа өндiрiстiк алаңдарды жасай отырып, Алматы-I стансасының вагон депосын қайта жаңарту туралы Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Алматы темiр жолының басқармасы өндiрiске экологиялық зияндылықты барынша келтiрмейтiн жөндеудiң озық технологиясын қолдана отырып, вагон депосының қайтадан жаңартылуын жүзеге асырсын.
Премьер-Министрдiң
орынбасары