О подписании лицензий на недропользование
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 1996 г. N 384-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 июня 1997 г. N 202 ~R970202
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 27 января 1996 г. N 2828 "О недрах и недропользовании" делегировать право подписания лицензий на недропользование:
1. На разведку и/или добычу твердых полезных ископаемых и пользование недрами в иных целях - Заместителю Премьер-Министра Республики Казахстан Дуйсенову Д.Т. <*>
Сноска. Пункт 1 - в новой редакции согласно распоряжения Премьер-министра Республики Казахстан от 2 декабря 1996 г. N 544-р R960544_ .
2. Право подписания лицензий на недропользование, связанных с нефтяными операциями, оставляю за собой.
3. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 апреля 1995 г. N 156.
Премьер-Министр

Жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 13 тамыз N 384. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.06.30. N 202 өкімімен. ~R970202
"Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ Заң күшi бар Жарлығына сәйкес жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияға қол қою құқығы:
1. Қатты пайдалы қазбаларды барлауға және/немесе өндiруге және жер қойнауын өзге мақсаттарда пайдалануға - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Д.Т.Дүйсеновке берiлсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.12.02.
N 544 өкiмiмен. R960544_
2. Мұнай операцияларына байланысты жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияларға қол қою құқығын өзiмде қалдырамын.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 2 6 сәуiрдегi N 156 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-Министр