Об импорте продукции
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 1996 г. N 433-р
1. В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 298 P960298_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" разрешить акционерному обществу "Алматинская табачная фабрика" ввоз в Республику Казахстан источника ионизирующего излучения на основе стронция-90 мощностью 20 мКи (код ТН ВЭД 2844. 40000), используемого в приборе, определяющем плотность набивки сигаретного штранга, согласно контракту от 11 июля 1996 года N 0256-58А с фирмой "Hauni Maschinenbau AG" (Германия).
2. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Агентство по атомной энергии при Министерстве науки-Академии наук Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Иондаушы сәулелеу көзiн әкелу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 11 қыркүйек N 433-ө
1. "Қазақстан Республикасындағы тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 P960298_ қаулысына сәйкес "Алматы темекi фабрикасы" акционерлiк қоғамына "Hauni Maschinenbau AG" фирмасымен (Германия) 1996 жылғы 11 шiлдеде жасалған N 0256-58А контрактiге орай Қазақстан Республикасына сигарет штрангiсiнiң нығыздалу тығыздығын анықтайтын аспапқа пайдаланылатын қуаты 20 мКи стронций-90 (СЭҚ ТН коды 2844 40000) негiзiндегi иондаушы сәулелеу көзiн әкелуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi белгiленген тәртiппен лицензия берсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы жанындағы Атом энергиясы жөнiндегi агенттiкке жүктелсiн.
Премьер-Министр