Об открытии валютного счета
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 1996 г. N 442-р
Для зачисления гарантийных взносов иностранных инвесторов, участвующих в тендере по продаже государственной собственности Республики Казахстан:
Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации открыть валютный счет в Народном Сберегательном Банке Казахстана. Валютный счет Народного Сберегательного Банка Казахстана использовать как транзитный счет, с последующим перечислением валютных средств победителя тендера на текущий счет Министерства финансов Республики Казахстан, а также для возврата другим участникам тендера гарантийных взносов по указанным соответствующим реквизитам.
Премьер-Министр

Валюталық шот ашу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 17 қыркүйек N 442-ө
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк меншiгiн сату жөнiндегi тендерге қатысушы шетелдiк инвесторлардың кепiлдiк жарналарын есептеу үшiн:
Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстанның Халықтық Жинақ Банкiнде валюталық шот ашсын. Қазақстанның Халықтық Жинақ Банкiнiң валюталық шотын тендер жеңiмпазының валюталық қаржыларын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң ағымдағы шотына аудару арқылы, сондай-ақ аталған тиiстi реквизиттер бойынша тендердiң өзге қатысушыларына кепiлдiк жарналарын қайтару үшiн транзиттiк шот ретiнде пайдаланылсын.
Премьер-Министр