О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 декабря 1995 г. N 512
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 ноября 1996 г. N 516-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 декабря 1995 г. N 512 следующие изменения:
ввести в состав рабочей комиссии по проведению анализа и оценки эффективности деятельности объединений юридических лиц:
Дуйсенова Д.Т. - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, председателем
комиссии;
вывести из указанного состава Штойка Г.Г.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 14 желтоқсандағы N 512 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 14 қараша N 516-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 14 желтоқсандағы N 512 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
заңды тұлғалар бiрлестiктерi қызметiнiң тиiмдiлiгiне талдау мен бағалау жүргiзу жөнiндегi комиссияның құрамына:
Д.Т.Дүйсенов - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
орынбасары, комиссия төрағасы болып енгiзiлсiн.
Г.Г.Штойк аталған құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министр