О выделении Минкультуры средств на проведение торжественных мероприятий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 566-p
Выделить Министерству культуры Республики Казахстан 10 млн. (десять миллионов) тенге для направления акиму г. Алматы на проведение торжественных мероприятий, посвященных 5-летию независимости Казахстана, за счет средств, предусмотренных Министерству культуры Республики Казахстан в республиканском бюджете на 1996 год на централизованные мероприятия по разделу 201 "Культура".
Премьер-Министр

Қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 14 желтоқсан N 566
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiне 1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң 201 "Мәдениет" бөлiмi бойынша орталықтандырылған шараларға арнап Қазақстан Республикасының мәдениет министрлiгiне көзделген қаражаттың есебiнен Алматы қаласының әкiмiне Қазақстан Тәуелсiздiгiнiң 5 жылдығына арналған салтанатты шараларды өткiзуге арнап 10 млн. (он миллион) теңге бөлiнсiн.
Премьер-Министр