Об оплате счетов иностранного банка за компанию "Алемсистем"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 591-р
В целях выполнения обязательств Республики Казахстан перед иностранным кредитором и недопущения фактов дефолта:
1. Министерству финансов Республики Казахстан на основании предъявленных счетов иностранного банка своевременно оплатить за финансово-инвестиционную компанию "Алемсистем" просроченные платежи в общей сумме 400 095 (четыреста тысяч девяносто пять) долларов США, а также сумму начисленных штрафов за счет средств, предусмотренных
в республиканском бюджете на 1996 год по разделу "Внешнеэкономическая
деятельность".
2. ALEM BANK KAZAKSTAN принять все необходимые меры по
обеспечению возврата отвлеченных средств в республиканский бюджет.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить
на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер - Министр

Қаражатты республикалық бюджетке қайтару туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 31 желтоқсан N 591
Қазақстан Республикасының Шетел несие берушiсiнiң алдындағы мiндеттемелерiн орындау және дефолт фактiлерiне жол бермеу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының қаржы министрлiгi шетел банкi берген шоттар негiзiнде "Алемсистем" қаржы-инвестициялық компаниясы үшiн жалпы сомасы 400 095 (төрт жүз мың тоқсан бес) АҚШ доллары болған мерзiмi өткен төлемдердi, сондай-ақ есептелген айыппұл сомаларын 1996 жылға арналған республикалық бюджетте "Сыртқы экономикалық қызмет" бөлiмi бойынша көзделген қаражат есебiнен төлейтiн болсын.
2. Alem Bank Kazakstan алынған қаражатты республикалық бюджетке қайтаруды қамтамасыз ету бойынша барлық қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр