О внесении изменения в распоряжение
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 апреля 1997 г. N 117-р
Внести изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 72: R970072_
пункт 2 и абзац второй пункта 3 исключить.
Премьер-Министр

1997 жылғы 21 наурыздағы N 72 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 28 сәуiр N 117-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы N 72 R970072_ өкiмiне өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақ және 3-тармақтың екiншi абзацы алынып тасталсын.
Премьер-Министр