Мероприятия по улучшению деятельности закрытого акционерного общества "Банк ТуранАлем"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июня 1997 г. N 166-р
В целях улучшения деятельности закрытого акционерного общества "Банк ТуранАлем" (далее - Банк ТуранАлем), а также во исполнение протокольного решения совещания от 2 июня 1997 года у Премьер-Министра:
1. Государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан (Манакбай Т.М.) в срок до 10 июня 1997 года выкупить часть ссудной задолженности Банка ТуранАлем в размере 61 миллиона долларов США за счет кредита, полученного в Национальном Банке Республики Казахстан, по перечню, представленному Банком ТуранАлем.
2. Банку ТуранАлем (Татищев Б.Н.) и государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан в срок до 10 июня 1997 года заключить агентское соглашение по обслуживанию указанной ссудной задолженности.
Премьер-Министр

"ТұранӘлем Банк" жабық акционерлiк қоғамының қызметiн жақсарту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 5 маусымдағы N 166
"ТұранӘлем Банк" жабық акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - ТұранӘлем Банкi) қызметiн жақсарту, сондай-ақ 1997 жылғы 2 маусымда Премьер-Министрде өткен кеңестiң хаттамалық шешiмiн орындау мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi (Т.М.Манақбай) 1997 жылдың 10 маусымына дейiн мерзiмде Тұран Әлем Банк ұсынған тiзбе бойынша Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алынған несиенiң есебiнен ТұранӘлем Банкiнiң 61890000 (алпыс бiр миллион сегiз жүз тоқсан мың) АҚШ доллары мөлшерiндегi қарыздық берешегiн сатып алсын. <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1997.06.26. N 198
өкімімен. R970198_
2. ТұранӘлем Банкi (Б.Н.Тәтiшев) мен Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi 1997 жылдың 10 маусымына дейiн мерзiмге көрсетiлген қарыздық берешекке қызмет көрсету жөнiнде агенттiк келiсiм жасасын.
Премьер-Министр