О мерах по проведению 28-29 августа 1997 года в г. Алматы II съезда трудармейцев Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 1997 г. N 284-р
1. В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 г. N 639 P970639_ "О дополнительных мероприятиях по этническому возрождению немцев, проживающих в Республике Казахстан" принять предложение Ассоциации общественных объединений немцев Казахстана о проведении 28-29 августа 1997 года в г. Алматы II съезда трудармейцев Казахстана.
2. Акимам областей и г. Алматы оказать практическую помощь региональным объединениям Ассоциации общественных объединений немцев Казахстана в выборе делегатов съезда, их отправке в г. Алматы.
3. Министерству образования и культуры, Миннауки - Академии наук, Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан оказать содействие в подготовке и проведении II съезда трудармейцев Казахстана.
4. Республиканскому государственному предприятию "Казахстан темир жолы" выделять по заявкам региональных организаций Ассоциации общественных объединений немцев Казахстана места в поездах для проезда делегатов съезда в г. Алматы и обратно.
5. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять меры по своевременному оформлению визовых документов зарубежных участников съезда.
Премьер-Министр

Қазақстан еңбек армияшыларының II съезiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 19 тамыздағы N 284
1. "Қазақстан Республикасында тұратын немiстердi этникалық қайта өрлету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 сәуiрдегi N 639 P970639_ қаулысына сәйкес Қазақстан немiстерiнiң қоғамдық бiрлестiктерi қауымдастығының 1997 жылдың 28-29 тамызында Алматы қаласына Қазақстан еңбек армияшыларының II съезiн өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Облыстар мен Алматы қаласының әкiмдерi Қазақстан немiстерiнiң қоғамдық бiрлестiктерi қауымдастығының аймақтық бiрлестiктерiне съездiң делегаттарын сайлауда, оларды Алматы қаласына жiберуде практикалық көмек көрсетсiн.
3. Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрлiгi, Ғылымминi - Ғылым академиясы, Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi Қазақстан еңбек армияшыларының II съезiне дайындалуда және оны өткiзуде жәрдем көрсетсiн.
4. "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны Қазақстан немiстерi қоғамдық бiрлестiктерiнiң қауымдастығы аймақтық ұйымдарының өтiнiмдерi бойынша съезд делегаттарының Алматы қаласына жол жүруi және одан қайтуы үшiн поездардан орындар бөлсiн.
5. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi - шетелдiк съезге қатысушылардың келу құжаттарын уақытында ресiмдеу жөнiнде шаралар қабылдасын.
Премьер-Министр