О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 1996 г. N 448-p
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 373-р
В связи с выполнением установленной квоты в 500 человек на 1996 год на привлечение из Республики Казахстан рабочей силы в Республику Корея для прохождения стажировки и трудоустройства на корейских промышленных предприятиях и отсутствием такой квоты в рамках Межправительственного соглашения на 1998 год считать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 1996 года N 448-р.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 20 қыркүйектегi N 448 өкiмiнiң күшi жойылуы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 373
Корейлiк өнеркәсiп орындарында тағлымдамадан өту және еңбекке орналастыру үшiн Қазақстан Республикасынан жұмыс күшiн Корей Республикасына тартудың 1996 жылға арналған 500 адамдық квотасының орындалуына және 1998 жылға арналған Үкiметаралық келiсiм шеңберiнде мұндай квотаның болмауына байланысты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 20 қыркүйектегi N 448 өкiмiнiң күшi жойылды деп саналсын.
Премьер-Министр