О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 1997 года № 303
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 января 1998 года № 14-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 сентября 1997 года № 303.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 11 қыркүйектегі № 303 өкімінің күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 16 қаңтардағы № 14-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 11 қыркүйектегі № 303 өкімінің күші жойылған деп танылсын.
Премьер-Министр