О строительстве здания Сената Парламента Республики Казахстан в г. Акмоле
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 1998 г. N 62-р
В целях строительства здания Сената Парламента Республики Казахстан в г. Акмоле за счет средств гранта Королевства Саудовской Аравии:
акиму г. Акмолы (Джаксыбекову А.Р.):
произвести отвод земельного участка под строительство здания Сената Парламента Республики Казахстан в г. Акмоле;
совместно с Аппаратом Сената Парламента Республики Казахстан осуществить на конкурсной основе проектирование и строительство здания Сената Парламента Республики Казахстан в г. Акмоле.
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасының Парламентi Сенатының ғимаратын жобалау мен оның құрылысын салуды жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1998 жылғы 7 сәуiрдегi N 62
Ақмола қаласында Сауд Аравиясының Королдiгi гранты қаражатының есебiнен Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Сенаты ғимаратының құрылысын салу мақсатында:
Ақмола қаласының әкiмi (Ә.Р.Жақсыбеков):
Ақмола қаласында Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Сенаты ғимаратының құрылысына жер учаскесiн бөлсiн;
Қазақстан Республикасының Парламентi Сенатының Аппаратымен бiрлесiп конкурстық негiзде Ақмола қаласында Қазақстан Республикасының Парламентi Сенатының ғимаратын жобалау мен оның құрылысын салуды жүзеге асырсын.
Премьер-Министр