О мерах по обеспечению своевременной подготовки материалов к заседанию Правительства Республики Казахстан по итогам работы за первое полугодие 1998 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 1998 г. N 119-р
В целях обеспечения своевременной подготовки материалов к заседанию Правительства Республики Казахстан по итогам работы за первое полугодие 1998 года:
1. Агентству по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан совместно с министерствами, ведомствами и другими государственными органами, акимами областей, гг.Астаны и Алматы до 10 июля 1998 года подготовить и представить в Правительство Республики Казахстан:
доклад по итогам социально-экономического развития Республики Казахстан за первое полугодие 1998 года для рассмотрения на заседании Правительства Республики Казахстан;
доклад о ходе выполнения Плана мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 1998-2000 годы;
доклад о ходе выполнения восьми конкретных заданий Президента Республики Казахстан Правительству Республики Казахстан.
2. Министерствам, ведомствам и другим государственным органам до 5 июля 1998 года подготовить и представить в Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан материалы по итогам работы соответствующих министерств и секторов экономики за первое полугодие 1998 года.
3. Министерствам, ведомствам и другим государственным органам, акимам областей, гг.Астаны и Алматы до 2 июля 1998 года подготовить и представить в Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан информацию о ходе выполнения Плана мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 1998-2000 годы и восьми конкретных заданий Президента Республики Казахстан Правительству Республики Казахстан.
4. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан до 5 июля 1998 года представить в Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан информацию о ходе осуществления пенсионной реформы.
5. Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан до 5 июля 1998 года представить в Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан информацию о состоянии использования пенсионных активов государственного и негосударственных пенсионных фондов.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілісіне материалдардың уақтылы дайындалуын қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 1998 жылғы 19 маусымдағы N 119-ө
1998 жылдың бірінші жартыжылдығындағы жұмыстардың қортындылары бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілісіне материалдардың уақтылы дайындалуын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігі министрліктермен, ведомстволармен және басқа да мемлекеттік органдармен, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен бірлесе отырып, 1998 жылдың 10 шілдесіне дейін мыналарды дайындап, Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынатын болсын:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілісінде қарау үшін 1998 жылдың бірінші жартыжылдығындағы Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының қорытындылары туралы баяндама;
1998-2000 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің іс-қимыл бағдарламасын іске асыру жөніндегі шаралар жоспарының орындалу барысы туралы баяндама;
Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының Үкіметіне берген сегіз нақты тапсырмасының орындалу барысы туралы баяндама.
2. Министрліктер, ведомстволар және басқа да мемлекеттік органдар 1998 жылдың 5 шілдесіне дейін тиісті министрліктер мен экономика секторларының 1998 жылдың бірінші жартыжылдығындағы жұмысының қорытындылары бойынша материалдарды дайындап, Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігіне ұсынсын.
3. Министрліктер, ведомстволар және басқа да мемлекеттік органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері 1998 жылдың 2 шілдесіне дейін 1998-2000 жылдарға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің іс-қимыл бағдарламасын іске асыру жөніндегі шаралар жоспарының және Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан Республикасының Үкіметіне берген сегіз нақты тапсырмасының орындалу барысы туралы ақпаратты дайындап, Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігіне ұсынсын.
4. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 1998 жылдың 5 шілдесіне дейін Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігіне зейнетақы реформасының жүзеге асырылу барысы туралы ақпаратты ұсынсын.
5. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы, Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 1998 жылдың 5 шілдесіне дейін Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігіне мемлекттік және мемлекеттік емес зейнетақы қорларының зейнетақы активтерінің пайдалануының жай-күйі туралы ақпаратты ұсынсын.

6. Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам до 5 июля 1998 года представить в Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан информацию о ходе исполнения программы развития фондового рынка в стране в первом полугодии т.г.
7. Министерствам, ведомствам, акимам областей, гг.Астаны и Алматы до 5 июля 1998 года представить в Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан предложения для включения в проект протокольного решения Правительства Республики Казахстан по вышеуказанным вопросам.
8. Рекомендовать Национальному Банку Республики Казахстан до 5 июля 1998 года представить в Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан материалы о ходе реализации основных направлений денежно-кредитной политики государства, о состоянии платежного баланса страны в первом полугодии 1998 года и предусматриваемых мерах по развитию банковской системы до конца текущего года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

6. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы 1998 жылдың 5 шілдесіне дейін Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігіне үстіміздегі жылдың бірінші жартыжылдығында елдегі қор рыногын дамыту бағдарламасының орындалу барысы туралы ақпаратты ұсынсын.
7. Министрліктер, ведомстволар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері 1998 жылдың 5 шілдесінде дейін Қазақстан Республикасы Үкіметінің хаттамалық шешімінің жобасына енгізу үшін жоғарыда аталған мәселелер бойынша ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігіне ұсынсын.
8. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне 1998 жылдың 5 шілдесіне дейін Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігіне мемлекеттің ақша-несие саясатының негізгі бағыттарының іске асырылу барысы туралы, елдің 1998 жылдың бірінші жартыжылдығындағы төлем балансының жай-күйі туралы және банк жүйесін дамыту жөніндегі үстіміздегі жылдың аяғына дейін көзделіп отырған шаралар туралы материалдарды тапсыру ұсынылсын.
Премьер-Министр